Інтерв’ю Take it All.

Сьогодні ми поспілкуємося з Київськими хлопами – гуртом Take it All.

Все почалось з репетиції 09.09.09…
З того далекого часу багато чого змінилось, а головне – на краще. Змінились музичні смаки, музиканти, з’явились нові знайомства. Все це допомогло нам випустити той матеріал, який ви маєте змогу послухати.

Крок у Рок: Привіт, Артем. Ваш перший ЕР наповнений цікавою лірикою , хто написав тексти?

Артем: Привіт (: Тексти в основному пишу я, спочатку пишу вірші, а вже потім обираю той, який краще всього підходить під існуючий мінус. Іноді колективно додумаємо окремі рядки під час робочого процесу) наприклад 1й куплет пісні «Следующий» написав мій друг дитинства і просто друг гурту , 2й куплет придумав я про «звезды» і все таке.

Крок у Рок: Як вам працювалось з Льошею Варенчиком, який досвід як вокаліст ти отримав?

Артем: Льоха чудова людина и музикант! Захоплююсь його вокалом ось і вирішили записати спільний трек, який, як показує опитування, найбільше всіх «пре» (: коли писали матеріал було дуже весело та душевно, тому все так добре і вийшло (: Досвід…я знаю, що в музиці потрібно викладатися на повну, на прикладі Льоши я побачив, як це все робиться в реалі ))

Крок у Рок: Коли збираєтесь випустити повноцінний студійник?

Артем: Студійник…якось рано про нього ще говорити, ми тільки-но записали свій перший ЕР, і навіть ще не встигли виступити) я думаю все буде, з часом (:

Крок у Рок: На скільки важко бути музикантом й вокалістом?

Артем: Всім важко))) але так як вокаліст весь час «на виду», то мабуть і критерії його оцінки вищі) я багато наслухався про наші старі треки, записані в 2011-2012 роках («Осень», «Следующий) – «музика «клас!!», а ось вокал слабенький». Я довго не міг зрозуміти механізм «чистого» вокалу. І коли ми прийшли на запис до Кирила Удовенко, я вирішив для себе, що буду лише кричати. Проте він наполіг, що потрібно спробувати співати, і ми маємо те, що зараз записали (: зараз все більш-менш непогано в цьому плані, ми розвиваємося. Думаю, що скоро зможемо вас здивувати в тому числі і вокалом (:

Крок у Рок: Що ти відчуваєш, коли виступаєш перед глядачами?

Артем: Найприємніше, коли твоя справа подобається іще комусь Насправді ми ще ніде нормально не виступали. Нещодавно на «сольнику» гурту -deTach- ми виконали акустичну версію пісні «Баланс». Завдяки цьому виступу я зрозумів: коли люди відриваються під тебе, підтримують, діляться своєю енергетикою – це незабутнє відчуття!! Хочеться викладатися все більше і більше

Крок у Рок: Дякую, Артем. А тепер – Ярослав, гітарист гурту. Ярославе, коли гурт пише новий матеріал, ти сам пишеш всі гітарні партії?

Ярослав: Ну, матеріал для нашого ЕР майже весь написав Макс (другий гітарист гурту), він робить сиру замальовку – «рибу», її всі слухають, хтось щось додає окремі моменти, рифи і т.д. Весь гурт намагається не дивитися на пісню зі своєї дзвіниці, а запропонувати якісь ідеї для того, аби композиція сама по собі вийшла повноцінною. Як ви бачите у нас не багато соло в піснях, тому що ми робимо уклін на ефекти та аранжування. Якось так

Крок у Рок: Маєш музичну освіту?

Ярослав: Я сам з міста Запоріжжя, навчався у музичній школі по класу класичної гітари. Потім так сталося, що переїхав з сім`єю до Києва, і з навчанням не склалося. З’явилася електро-гітара і далі я вже сам. Брав уроки, ходив рік на електро-гітару, але як підсумок почав просто сидіти вдома, грати, перегравати, вивчати різноманітні навчальні вправи з інтернету, ось все є як є)

Крок у Рок: Що привело тебе в музику?

Ярослав: Цікаве питання. Якщо чесно, я не знаю, що привело мене в музику. Завжди любив її і на гітару пішов випадково, можна сказати, що все більше захоплювався і хотів далі розвиватися, що і роблю зараз і намагаюсь робити зі своєю командою)

Крок у Рок: Які плани у гурту на найближче майбутнє?

Ярослав: Найближчим часом хочемо випустити декілька синглів, почати виступати. Влітку маємо намір зняти кліп, на яку пісню важко сказати, моя улюблена – «Один», я б на неї хотів. Але не знаю, так як є вже багато нового матеріалу і він буде значно вищим, на мій погляд, проте певно що всі так кажуть, коли пишуть щось нове)

Крок у Рок: Як ти розумієш, що на репетиції хтось лажає?))

Ярослав: Ми, як правило, витрачаємо певний час на налаштування звуку, щоб він був в «балансі»))) тому чути все, тим більше власну лажу))

Крок у Рок: Це правда, що гітарист перед їжею завжди миє руки?)))

Ярослав: Перед їжею – не знаю, але після точно, особливо якщо їв морепродукти)))

Крок у Рок: Чому ви називаєтесь #Take_it_All ?

Ярослав: Тому що ми команда, ми друзі, ми молоді і ми хочемо брати від життя все, жити кожною секундою, кожною миттю. Цінувати кожну мить, яку надає життя, і бути щасливим, ну так трактую назву я для себе)

Крок у Рок: Правдиво і навіть схоже на такий собі девіз)) дякую, ми продовжуємо і зараз за нами Валерій, бас-гітарист. Як ти опинився в#Take_it_All?

Валерій: В гурт мене покликав мій друг, Ярослав. На той час я вже грав в іншому гурті під назвою Selena, проте запрошення друга проігнорувати не зміг. Я лише прийшов на репетицію – і понеслося…

Крок у Рок: Що для тебе музика?

Валерiй: Музика для мене – це засіб спілкування зі світом. Є речі, які неможливо передати словами. Для них і існує музика.

Крок у Рок: Скільки тобі було років, коли ти вперше взяв бас до рук?

Валерiй: В 9му класі. Здається, мені було років. 14

Крок у Рок: Чим ти граєш: пальцями чи медіатором?

Валерiй: Залежить від стилю музики. В піснях Take It All – медіатором, а коли граю вдома – то і пальцями, і слепом і чим завгодно взагалі.

Крок у Рок: В тебе є якийсь життєвий\творчий девіз?

Валерiй: Роби те, що потрібно, тоді, коли потрібно, на межі своїх можливостей і чини так кожен раз.

Крок у Рок: Дякую, Валерій, а тепер побажайте що-небудь слухачам))))

Артем: Головне не бешкетуйте))) а взагалі бажаю бути максимально простими, і ніколи не забувати, що оточуючі вас люди – лише внутрішнє відображення вас самих

Ярослав: залишайтесь самим собою та прагніть до своєї мрії. Ваші люди будуть приймати вас такими, якими ви є, а ті хто вас не приймає – просто не потрібні) Ну і любіть маму з татком!)

Валерій: Побажання – завжди залишатися трохи дітьми: бути наївними та щирими.

Автор: Ілля Шум


Take it All.

Про Автора

Comments:

Коментарі вісутні

Никакого криминала, лише свобода…

23 вересня на шанувальників українського металу чекав сюрприз – новий сингл гурту “Мегамасс”, на який вже давно чекали. Що ж приготували на цей раз хлопці? ...