Хто повертає ненависть у музику?

0

Більшість стилів важкої музики набувають своєї важкості через партії і через тексти. У текстах переважно намагаються донести певну ідею, інколи підтвердити це кліпом. Кожна ідея, по факту, це своє наболівше. У кого що болить, той про те кричить. У одних тануть сніги з білими ангелами, у других стан напіврозпаду і так далі. Окремі концептуалісти доносять свої крики через цілі альбоми, що беруть свою ненависть від подій у державі.

Спробуймо розібрати. Все насправді значно легше, ніж здається.

Усім відома пісня гурту ВОРСТ – “Антисуїцид”, гадаю, що назва говорить сама за себе. Але якшо розглядати їх пісню “Україно прокидайся” чи гурту [SALE]Only – “Якщо не ти”, то одразу зрозуміло звідки ненависть у текстах цих пісень. Болить серце за країну, донести свій біль до інших! Вклади у тексти усю ненависть до ворогів і покажи її фанатам!

Усіма любимі Роллік’с, та їхній “Бий-бий” підірвав сотні слем-зон завдяки ненависті у цій пісні. Я вже мовчу про гурт Anderson з треком ” РДЗ (роздайте дітям зброю). Уявіть, як бомбило від ненависті автора тексту.

Беручи до уваги ще одні глибокі тексти, але менш відомих гуртів, для прикладу Escape from Tomorrow (м. Хмельницький) та їх пісню “Руки в крові” де вокалістка очевидно бажає комусь загубитися у морі сліз у той час, як все підходить до брейку – тут і народжується ненависть.

Куди ж дівати свою ненависть фанатам?

Усе значно легше, ніж для гуртів. Не потрібно підбирати текст і музику.

Знайди вдома місце, де найменший ризик щось розбити. Включи музику, за якою ти не будеш встигати і починай мошити! Коли твій мош буде достатньо ненависним – ти готовий піти на фестиваль і продемонструвати свою ненависть там. У тебе мош піт, стінка і класичний слем. Де десятки таких самих, як ти будуть віддаватися на повну, щоб підтримати гурт на сцені. У той час, як сам ж гурт буде вкладатися ще більше.

У перервах між виступами, ти зможеш поспілкуватися з учасниками гуртів. З власного досвіду, скажу наступне: ненависті хватає кожному із нас, бо життя не є цукеркою.

Більшість із них, приходячи додому чи на репетицію вкладаються на всі сто у гітарної партії, не жаліють тарілок та кардану. Щосили стискають мікрофон у руках і … Момент! Коли учасники стають одним цілим.

Чимось більшим, ніж просто група. Поток енергії що йде від серця і закінчується контактом з музичним інструментом породжує ЦЕ САМЕ. Для когось це брейкдауни, для когось це “ламаний” ритм, затяжний екстрім вокал і всяке тому подібне.

ЗАПАМ’ЯТАЙ : твоя ненависть повинна рухати тобою, але не тебе. Не давай їй взяти верх і втратити контроль. Скеровуй її.

Саме завдяки цьому. Наші музиканти повертають ненависть у музику. Людей у зали. Коментар на місце і гроші за оренду апаратури.

Якщо у тобі назбиралося достатньо енергії та ненависті, проте ти не знаєш де ії подіти, то не пропусти новини у нашій спільноті о 18:00 та о 18:05 де є дати концертів. Знайди найсильніший фест, або найближче місто і дій.

Автор: Mr.Damn


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Кінець світу

Кінець світу – правда чи вигадки? І чи варто нам шукати життя на інших планетах? Про ці й інші загадки Всесвіту ми поговоримо далі. Почнемо ...