Кінець світу

0

Кінець світу – правда чи вигадки? І чи варто нам шукати життя на інших планетах? Про ці й інші загадки Всесвіту ми поговоримо далі.

Почнемо з того, що людство на Землі, якщо вірити всім передбаченням, мало б загинути вже не менше 20 разів.

Припинення існування людської цивілізації різні провидці віщували з багатьох причин, і ось лише деякі з них. Перш за все – Біблія: багато «мудреців» намагалися трактувати її по-своєму, через що і виникали такі непорозуміння, як полохання людей наближенням неминучого кінця; знищення усього живого через парад планет – наші люди вірили і цьому; Армагеддони; зіткнення з велетенським астероїдом і т. д. Варто лише одній людині натякнути на можливість смерті – тут же розпочнеться масова паніка. Такі вже ми, люди, за своєю природою є.

Переживши всі ці «старі» «кінці світу», ми починаємо чекати на нові. У 2021-му, за прогнозами віщунів, знову загинемо – цього разу через інверсію магнітного поля; у 2036-му до нас укотре наблизиться астероїд; у 2242-му взагалі закінчиться епоха Сонця, і ще безліч дат, які визначило замість нас Святе Писання.

Давайте подумаємо, якщо це і станеться, неважливо, в який спосіб, то звідки ми про це дізнаємося? З трактувань книги, яку писала не одна людина, а отже, в цілковитій правдивості якої ми не можемо бути впевнені? Чи, може, ми повинні на слово повірити таким людям, як Нострадамус, і подібним до нього?

Отож, із цього можна зрозуміти, що навіть коли і станеться щось, від чого усі маємо загинути (маю на увазі природним шляхом, а не через техногенну катастрофу), то ми однаково абсолютно не будемо до цього готові. Тому, можливо, всім нам прийде кінець завтра, ба навіть і сьогодні ;)

Тепер поговоримо про ще одне питання, яке споконвіку хвилює людей: чи варто нам шукати життя на інших планетах?

На сьогодні значна кількість науковців працює над пошуком ідеальної планети, щоб ми з вами та з нашими нащадками могли жити там, де краще. Але давайте подивимося на це з такого боку: якби всі люди на планеті намагалися зберегти природу та її ресурси, чи потрібна була би нам заміна Землі? Звичайно, ні. Поки люди не навчаться жити тут – там їх щасливе майбутнє не чекатиме.

Тож думайте, що ви робите, і будьте щасливими. Ваша доля у Ваших руках ;)

Автор: Іванка Панасюк | Крок y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Metal Up у Вінниці!

На годиннику перевалило вже за 16:00.. на вході збиралися люди.. очікування, музичний голод.. пошук квитків.. Пекельна історія як Вінниця палала під важку музику на METAL ...