DETACH – це я! Це ти! Це ми!

0

Їх п’ятеро і вони з Києва. Вони виходять за рамки андеграунду, створюючи по-справжньому якісний та драйвовий матеріал, який за звучанням нітрохи не поступається західним виконавцям, а їх відеокліпи виграшно виділяються на тлі багатьох представників метал-сцени країн СНД. Вони – це Detach.

Творчій шлях хлопців почався у 2009-му. За весь цей час хлопці встигли випустити дебютний ЕР «Без ГМО», своїми силами видати повноцінний альбом “BALANCE”, зняти низку якісних та оригінальних відеокліпів, виступити на головних сценах таких великих рок-фестивалів, як «Rock Generetion Fest», «GBOB», «MAXIDROM», «Нашествие» та інших. Та впевненими кроками дійти до наступного альбому «I am», що вийшов у листопаді 2015-го року.

Новий альбом примітний тим, що на відміну від усіх інших пісень Detach він повністю записаний на англійській мові. Це саме той випадок, коли український гурт може скласти гідну конкуренцію на світовій рок-арені, бо недаремно «I am» став одним з кращих українських метал-релізів 2015 року.

Серед усіх пісень виділяється композиція “DEEP AND DOWN”, на яку хлопці зняли відеокліп. Менше, ніж за тиждень, після того, як хлопці виклали відео на своїй офіційній сторінці в мережі YouTube, відео набрало більше 30 000 переглядів. Кліп одразу отримав безліч позитивних відгуків у пресі і від користувачів соцмереж. Про музикантів написали українські глянцеві таблоїди, які вкрай рідко висвітлюють музику подібних жанрів. Свою позитивну оцінку відео дали численні музиканти, журналісти, блогери та навіть відомий український кліпмейкер Алан Бадоєв.

Режисером кліпу виступив сам вокаліст Detach – Олексій Веренчик. Свою справу Олексій знає добре, бо є кліпмейкером. Він зміг зберегти у відео усі канони металу, створивши містичну похмуру картинку та наповнивши загальну стилістику кліпу безмежним драйвом.

Саме хвиля безмежного драйву буде чекати усіх фанатів 13 березня 2016 року на сцені клубу SENTRUM, бо хлопці з Detach представлять там свій диск «I am». Музиканти обіцяють своїм шанувальникам найбожевільніші сюрпризи, найсміливіші експромти, нове нереальне світлове шоу та інші види сценічного шоу. І це тільки частина того, що нас очікує на презентації диска «I am».

Тож, чекаємо на тринадцятий день весни аби разом поринути в атмосферу Detach. Бо DeTach – це я, це ти, це ми!

Автор: Кір Болтков | Крок у ROCK


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Українські вокалісти з довгим волоссям

Зачіска не менш важливий атрибут для рокерів, ніж одяг, тим паче за її допомогою можна дуже вдало підкреслити стиль та індивідуальність. Українські рок-виконавці у процесі ...