Між двох вогнів

0

Агов, металісти! Час радіти та добряче трясти своїми патлами! Бо відбулась чудова подія – вихід третього студійного альбому, який випустили відомі та багатьма улюблені представники духу рок-н-ролу ─ гурт «Крылья». Справжнісінький та потужний «heavy metal» з міста Миколаїв вже лунає на всю країну, тож приєднуйтесь до цього всі небайдужі.

Останнім часом намітилась всезагальна тенденція випускати нові альбоми мало не з боями. Це стосується не одного колективу і альбому. Щось нечуване відбувається серед музичних лейблів та реалізаторів по відношенню до робітників титанічної праці – рок-музикантів. Ясним стає одне – для релізу довгоочікуваного альбому музикантами було докладено 100% сил та ресурсів, за що ми їм дуже вдячні. Тож, давайте поглянемо, що за страву приготували нам ці майстри важкої кухні.

Альбом «Меж двух огней» містить в собі вісім треків, найперший з яких, у вигляді синглу, побачив світ під назвою «Человек дождя». Реліз відбувся ще напередодні нового року. Пісня має потужний та енергійний вступ, а розповідається в ній про швидкість та енергію дощу і вітру, вміння відчувати стихію та отримувати задоволення від життя.

Гурт має досить якісний та гарно оформлений персональний офіційний сайт, через який просто та зручно слідкувати за останніми новинами команди. Колектив вирішив зробити новий альбом загальнодоступним та безкоштовним для прослуховування, тож на сайті гостя зустрічає офіційна обкладинка останнього та додаток Sound Cloud. Варто зазначити, що обкладинка вийшла витонченою, символічною та зрозумілою, виходячи із назви альбому. На ній зображено дитину, що сидить між янголом та дияволом на землі, що поділяється на світло та темряву.

З усього переліку немає жодної пісні, яка б випадала з контексту чи була зайвою. Альбом слухається плавно й на одному диханні, а після ─ плейліст хочеться переслухати заново. Про такі роботи можна сказати – «ось як треба записувати, оформлювати та представляти музичний альбом», та занести десь до підручника історії вітчизняного року.

Що завжди відрізняло напрям «heavy metal» ─ велика тривалість пісень та чітка у вимові особлива історія кожної пісні. Саме це пропонує нам гурт «Крылья». Пісня «Ярость» ─ найважча за виконанням з усієї когорти пісень. Це музичний вираз шаленства та емоційного роздратування, що неначе здатне вилитись зсередини на увесь навколишній світ. Тема війни у жанровому наповненні гурту не є новою, тож цього разу ставка була зроблена не стільки на античність чи міфічні виміри, скільки на більш-менш нещодавні військові події, на зразок Другої світової війни. Пісні «Дайте Огня На Меня» та «Хиросима» ─ неначе історичне продовження одна одної. Чудове енергійне виконання. Повертаючись до теми потойбіччя – пісня «Проклятие» розповідає про мертве царство, що несе із собою страшні муки за скоєні гріхи. У пісні «Обречённая душа» розкривається зміст доброти, що прагне світла та має свої мрії. Не пройшовши заданого шляху, світло охоплює темрява, але залишився герой, який несе в собі довіру й береться цей шлях пройти.

Велика подяка гурту «Крылья» за виконану роботу, а усім поціновувачам рок-музики рекомендуємо якнайшвидше прослухати й відчути нову збірку «Меж двух огней».

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Мій Батько П’є

«Мій Батько П’є» – гурт, який пропагує здоровий спосіб життя й виступає проти алкоголю та цигарок. Не часто можна знайти команду з такими поглядами на ...