«Дорогу молодим»

0

Харківський гурт THE ELECTROCATS про дебютний ЕР “I”, презентація якого відбулась 30 січня в клубі JAZZTER, Харків.

Розкажіть читачам про себе: ваш склад і створення гурту.

Андрій: Олександр Глошкін – гітара, вокал, автор ідеї та пісень. Познайомилися ми з ним, коли разом працювали влітку, а потім Саня запропонував пограти в його групі. Дмитро Фалалєєв – бас гітара. Мій брат, так би мовити, адже ритм-секція – це як одне ціле. Павло Чернявський – синтезатор. Ми знайомі майже 2 тижні, і ось вже в суботу зіграли концерт. Андрій Литовченко – барабани.

Олександр: Ну, історія команди триває десь з 2005-2006 року, коли були написані перші пісні (одна з них присутня в ЕР, і на неї знятий кліп), яким ми тоді разом з Пашею намагалися надати відповідний вигляд, і зібрати решту складу, але це не особливо вдавалося. Потім довгий час я грав у різних гуртах, і тільки восени 2014 року я вирішив відновити роботу над цими піснями і ми знову зібрались.

Павло: Колись, багато років тому, я відмовляв одного хлопчину робити кар’єру співака і порадив навчитися грати на гітарі. Відрадити співати не вдалося, проте на гітарі навчився добре грати і аранжування робить відмінні. Напевно, це можна назвати початком існування групи.

Хто з виконавців вплинув на ваш власний стиль музики, і якій музиці ви надаєте перевагу?

Олександр: Вплинули найбільше The Beatles, Queen, Nirvana, Jimi Hendrix, Muse… Останнім часом подобаються Royal Blood і The Mars Volta. Ну, і окреме місце в моїх уподобаннях ─ фортепіанні класики періоду романтизму: Шуман, Шопен, Рахманінов …

Павло: Білл Еванс в першу чергу. А там ─ вже всі інші хлопці на зразок Бада Пауелла, Майлза Девіса, Чіка Коріі, Хербі Хенкока та багатьох інших. Їх і слухаю.

Андрій: Dave Weckl, Vinnie Colaiuta, Denis Chambers, Benny Greb, Matt Garstka Олександр Муренко – всі ці люди барабанщики, завдяки яким я розвиваюся. Я вважаю, що в грі цих гігантів все звучить ідеально, і намагаюся поступово досягти того ж рівня. Улюблений стиль музики – ф’южн. Зараз друг підсадив на реп і хіп-хоп, але це більше для розслаблення.

Дмитро: Зараз надаю перевагу легкому: Pink Floyd, Kill it Lid, Rush …

Яку назву ви могли б вигадати, щоб назвати свій власний стиль музики?

Павло: Мені здається найкраща відповідь – bluesGlo. Найсумніша музика у світі.

Дмитро: Або “Четверо на точці, не рахуючи ноутбука”, або “солянка”.

Хто брав участь у записі ЕР, і як відбувався запис?

Олександр: Так склалася ситуація, що незадовго перед записом відбулися зміни в складі. І тому всі партії в ЕР, окрім барабанів, записані тільки мною. Барабани писав Олександр Луцишин (ex-ДіО.фільми, ex-Kislorod, ex-Royal Corvus). Запис відбувався на декількох студіях в Харкові. Я вибирав студію,беручи до уваги, де буде найкраще звучати той чи інший інструмент. Бас і частину клавішних партій я писав вдома, іншу частину клавіш ─ на домашній студії Roy Crank-а. Всі вокальні партії записані за 2 години вночі. А зведення ми зі звукорежисером змушені були робити в онлайн-режимі, оскільки 4 місяці мене не було в Україні.

Тексти ваших пісень можна назвати ліричними. Хто автор і кому вони присвячені?

Олександр: Пісні, які увійшли до цього ЕР – мого авторства. Вони присвячені людям, які були в моєму житті, велика частина одній дівчині, але це довга історія. До речі, назва і дата презентації також невипадкові, і вони доповнюють концепцію цього міні-альбому.

З ким із гігантів світової рок-музики ви б хотіли записати трек і яку мету ваш гурт мріє досягти?

Павло: Взагалі, особисто я б пограв з Роном Картером і Біллі Кобем, але підозрюю, що це буде Мuse.

Андрій: А я б хотів з Red Hot Chili Peppers. Досягти мріємо популярності, класного лейбла, хороших гонорарів, натовпів фанатів на концертах, ну й ульотного настрою для наших слухачів!

Дмитро: Мета – рухатися вперед і ні кроку назад, нести музику в маси.

Олександр: Особисто моя мета – домогтися індивідуального саунду нас, як команди. І донести до слухачів ті чи інші наші концепції. Стати законодавцем стилю, як Korn для nu-metal або Nirvana для grunge.

Автор: Вікторія Золотова


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Нові 365 днів РОКу

Рік добіг кінця, і ми встигли підбити підсумки та згадати усі значущі події, якими запам’ятався 2015-ий: обрали кращий сингл, альбом, гурт, фестиваль, кращого рок-чоловіка та ...