Оззі Озборн: “’13′ це найкраща річ, яку я зробив за усе своє життя.”

“Я ще ніколи не був такий щасливий за усі свої альбоми” каже Повелитель Темряви. “Я не намагаюся втюхати вам альбом – Якби цей альбом був просто “Ок”, я б так і сказав. Але чесно, руку на серце, це одна з найкращих речей, що я зробив за усе своє життя.”

Також Оззі висловив деякі думки стосовно ситуації навколо барабанщика Білла Варда, який відмовився від участі у майбутніх проектах Саббатів.

“Було дуже класно працювати з Біллом – це вам скаже будь-хто з нас” додав Оззі. “Але не можна очікувати чогось неймовірного від Білла в його віці, він вже не той, що був. В нього був сердечний приступ. Якби він взявся за ударні і показав нам на, що він здатний, як колись, ми б зпрацювалися…Але ми вірішили, якщо ми збираємося випустити цей клятий альбом, з ним або без”.

“Я правий? Чи нам просто сидіти і чекати, коли він підніме свій зад, чи що? Ми вирішили – ми не маємо наміру більше примушувати чекати фанів ні однією клятою хвилинкою довше.”g-hzjDifwoE


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Неймовірний світ електрогітар.

«Гітара – як людська душа, що передає послання світу всього через шість струн» З моменту створення першої електрогітари пройшло не так багато часу, але за ...