"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

ТВОРЧІЙ АРСЕН МІРЗОЯН.

1
Сьогодні ми поговоримо про видатного українця, уродженця м. Запоріжжя – Арсена Мірзояна. Музиканта, виконавця власних пісень та учасника багатьох відомих та експериментальних проектів. Волонтера, що завжди погоджується на благодійні виступи у дитячих будинках та на спеціальних благодійних заходах.

Людину, що втративши слух – не втратила бажання…

Народився Арсен 20 травня 1978 року у Запоріжжі. Освіту здобував якраз для музичної кар’єри. А саме – інженер кольорової металургії. Працював на ВАТ “Запоріжсталь” протягом 12 років. Одразу по завершенню навчання у 2000-у році втратив слух на ліве вухо, а у 2004-у на праве. Але діяння лікарів та робота протезу допомогли частково повернути слух і продовжити займатися музикою.

Здавалось би, що це не та людина, яка згодом випустить власні два альбоми та п’ятірку кліпів, буде відома і очікувана на багатьох закладах.

Бажання творити та розвиватися було присутнім у Арсена завжди. У 1998 році був учасником одного з гаражних рок-гуртів, пізніше у гурту “Тотем”, що після рестайлингу та змін складу змінився на “Бабурка”. З цих гуртом, Арсен не маючи жодної музичної освіти прийняв участь у фестивалях “Перлини Сезону” та “Червона Рута”.

Велику роль у його творчості відіграло знайомство з Сашком Положинським (лідер гурту Тартак), що неодноразово запрошував гурт Арсена до себе на виступи. А вершиною возз’єднання із гуртом “Тартак” був виступ на фестивалі “Таврійські ігри”, де Арсен вже був у складі гурту і виконував пісню “Не кажучи нікому” замість Андрія Підлужного.

Того ж року вийшов у фінал телепроекту російського каналу ТНТ-Россия, а саме у досить відомому шоу “Смех без правил”.

На цьому телевізійна кар’єра музиканта не завершилася.

Через три роки, у 2011 році став учасником шоу «Голос країни», пройшовши складні відбіркові етапи, та потрапив до прямих ефірів у складі команди Стаса П’єхи. На проекті серед учасників та організаторів проекту за Арсеном закріпилося звання «бунтаря». Посів четверте місце у фіналі. У фіналі «Голосу Країни» виконував авторську пісню «Ніч», яка згодом ввійшла в альбом під іншою назвою «Вагітні майбутнім».

Знову витримавши інтервал у декілька років – на світ з’явився перший альбом Арсена, трошки більше ніж 4 роки тому, а саме 30 листопада 2011 року відбулася презентація дебютного альбому «Ґудзики». Альбом складається з десяти пісень та бонус трека — пісні «Івана Купала» — авторської пісні Арсена, яку він виконує дуетом з Тонею Матвієнко.

Дискографія:
1. Тісто
2. Курам на сміх
3. Ґудзики
4. Кінець кохання
5. Скажи чому
6. Не на людях
7. Бувай малий
8. Вагітні майбутнім
9. Не тобі
10. Для всіх
11. Івана Купала (feat. Тоня Матвієнко)

Стосовно Тоні, то зараз перебуває із нею у шлюбі і разом виховують двох дітей з першого шлюбу Арсена. Тому, дівчатка та чоловіки з прапорами веселки – не надійтеся.

2013 року вийшов другий студійний альбом «Незручні ліжка», до якого увійшло 11 пісень. Повторюся, але цей гітарист сам пише та сам виконує усі свої пісні.

Дискографія :
1. Коли ти підеш;
2. Капронові банти;
3. П’ята Ахілла;
4. Зимовий пляж;
5. Смужка;
6. Невчасна;
7. Москва-Новосибірськ;
8. На кордоні зими;
9. Вінні-Пух;
10. Пілігрим;
11. Когда весна придет, не знаю (feat. Олександр Пономарьов).

Але заводом та лише музикою Арсен не обмежувався ніколи.

Впродовж кількох років грав у складі команди КВК «Запоріжсталь» у центральних лігах ТО «АМіК». Є резидентом «Камеді-клаб Україна», а також комедійного шок-шоу «Хулиганы» (Запоріжжя)

У 2013 взяв участь у шоу Вишка, де успішно дійшов до другого раунду.

А також успішно і майже щорічно тішив нас своїми кліпами:
* 2010 — «Бувай, малий»
* 2012 — «Вінні-Пух»
* 2013 — «Коли ти підеш»
* 2014 – «Івана Купала»
* 2015 — «Можеш як»

АВТОР: Містер Демн

  • Tweet