"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Презентація альбому Kompas «1». Спеціально для КРОК У ROCK!

_bfdFzPk2zg

Недільний дощовий вечір у Львові наповнений своєю неповторною атмосферою, що спонукає до різноманітних думок. Саме такого вечора КРОК У ROCK завітав до гурту Kompas на презентацію нового альбому «1».

Презентація відбувалася на студії MuzProduction. Особливістю цього заходу був його формат – непублічна презентація для людей, яких музиканти з гордістю можуть назвати своїми близькими. В такому складі все і відбулося: тільки музика, Kompas та близькі люди. За словами Віктора Новосьолова, вокаліста гурту, основною метою цього вечора було розвіювання враження, що Kompas – суто акустичний проект, оскільки люди звикли на своїх концертах частіше чути акустичні версії пісень, ніж їх оригінальні версії.

Тепер детальніше поговоримо про пісні. Коли вперше чуєш «неакустичні» версії пісень, складається враження, що перед тобою зовсім інший гурт. Ширше музичне наповнення підкреслює всю глибину переживань, що вкладені в лірику, і змушує пропустити їх через себе. В цих піснях кожен може побачити себе або своїх оточуючих, оскільки тематика пісень зачіпає багато аспектів людської душі. Все це спонукає до абсолютно різних роздумів: починаючи від самоаналізу, закінчуючи глобальними роздумами про своє місце в цьому світі. Окремо треба відмітити малопопулярне, але дуже вдале в контексті гурту Kompas поєднання клавішних та екстримального вокалу. Це поєднання і лягло в основу унікального звучання гурту –  ліричності та емоційності, похмурості та певного драйву.

Окрім альбому, Kompas презентували дві нові пісні, що остаточно перевернули уявлення оточуючих про гурт. Особливе місце серед них займає трек «Тікай у сни». Зазвичай всі тексти пісень є продуктом праці та почуттів двох людей: Віктора Новосьолова та Олеся Целюха.  Проте дана композиція стала виключенням. Лірику до «Тікай у сни» написала стороння дівчина, яка вирішила поділитися своєю творчістю з музикантами. Потужність почуттів, вкладених в текст, настільки вразила музикантів, що вони зробили цей текст частинкою своєї творчості.

L0Y8-W0r9sU

Гурт Kompas – унікальна формація вітчизняної сцени, аналогів котрій навряд чи знайдеться. Альбом «1»  — це по-справжньому доросла, серйозна музика, яку приємно слухати, у яку хочеться пірнути та розчинитись. Унікальне звучання, яке ви не сплутаєте ні з ким, потужні емоції, що пробирають до глибини душі, – все це частка учасників Kompas, якою вони діляться зі світом.

 

Автор: Дмитро Овсянко

Фото взято з офіційної спільноти KOMPAS.