"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Чи люблять рокери чай?

Існує поганий стереотип, що всі рокери завжди п’яні і нічого, крім алкоголю, не вживають. Сьогодні ми з вами спробуємо його зруйнувати.
Опитуючи наших любих рокерів, я зрозуміла, що про випивку вони думають далеко не в першу чергу, а їх вподобання розділилися між невинним чаєм та кавою. А вам цікаво, що ж хто обрав?

Фронтмен гурту Біла Вежа, Максим Іващенко, сказав так: «Я надаю перевагу каві, а якщо чай, то з бергамотом. І печиво обов’язково пісочне». Хлопець знає, чого він хоче. Дівчатка, все у ваших руках. Можливо, саме завдяки цій інформації скоро «Поле троянд» буде саме біля ваших ніг.

Вокаліст гурту Morphine Suffering, Андрій Герасименко, більше любить каву, але є моменти, коли він залишається небайдужим до чорного чаю з бергамотом.

Затятим кавоманом виявився гітарист гурту Merva – Дмитро Ажнюк. Про чай він навіть чути не хоче, але від кави не відмовиться. Дмитре, кава у великій кількості шкідлива!

А от інший Дмитро з цього ж гурту (той, що барабанить) любить пити зелений або ж чорно-зелений чай у хорошій компанії, можна навіть без солодощів, аби було весело. А якщо ж Ви не дуже весела людина, то беріть баночку згущеного молока і чимчикуйте до Дмитра. Хороших посиденьок ;)

Лаконічними у відповіді на запитання, чи люблять вони чай, були Юрій Підцерковний та Ілля Орлов з гурту АННА. Перший сказав, що любить чай з бергамотом, а другий не любить ніякого. От вредні нині музиканти.

Не дуже великим любителем цього напою виявився фронтмен Ролліксу – Дмитро Ігнатов. Відповів він просто: «Зелений зазвичай, можна без цукру. Вживаю по-різному: просто або з чимось солодким… Я не особливий любитель, можу просто води попити». Економна людина, що ж тут ще скажеш?

Гітарист гурту Карна, Влад Ярун, має величезну залежність від чаю, він навіть каже, що є чайовим наркоманом. А полюбляє він улун, різні зелені, пуер та багато-багато інших. Маєте щось нове і смачненьке? Біжіть да Влада, він з Вами посмакує.

Фронтмен цього ж гурту, Олексій Шманьов, п’є виключно зелений чай (можна з фруктовими домішками), а ласувати він любить печивом або тортиком. Є також маленьке уточнення: він сам варить цукати та апельсини. Уявяєте, як комусь щастить?

Сергій Мартинюк, фронтмен Фіолету, надає перевагу класиці, а саме чорному чаю з лимоном, інколи з медом. Також дуже любить фруктовий, а от малиновий в пріоритеті з дитинства. Смакота та й годі.

І, на солоденьке, М’ячик з гурту Ворст, який п’є без цукру, бо той вбиває смак чаю. Серед улюблених в нього мате, різні карпатські набори з трав. Найулюбленіший чай у нього липовий. Тому не такий вже цей вокаліст недоступний. Бачите липу – біжіть до М’яча, і все у Вас буде добре або ж, як мінімум, весело.

Сподіваюсь, що стереотип розвіяно, і ми можемо спокійно йти пити чайок. Всім добра ;)

Автор: Іванка Панасюк

  • Tweet