"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Чи потрібні українським рок-виконавцям такі шоу як Х-Фактор?

13_main
У минулому році X-Фактор відкрив свої двері для гуртів. Новий формат шоу зацікавив учасників деяких українських рок-банд. Двом командам навіть вдалося потрапити до 12-ки найкращих. Звісно, поява на екрані відомих у рок-тусовці музикантів викликала бурхливу хвилю обговорень серед фанатів. Реакція була абсолютно різною, від гострої критики й незадоволення до схвалення та гарячої підтримки. Але чи дійсно нашим виконавцям варто брати участь у таких шоу?

Серед мінусів участі в популярних програмах – репертуар та формат. Зазвичай учасники змушені обирати пісні серед певного, наперед сформованого списку, або взагалі виконувати обрані тренером пісні. Також виконавці повинні чітко орієнтуватися на формат шоу.

Тепер розглянемо плюси, яких я знайшов більше. І найперше – це підвищення популярності виконавця. Як приклад гурти Біла Вежа та Epolets, які брали участь в Х-Факторі, значно збільшили свою фан-базу в кожному з міст країни.

Другий плюс – це особистий розвиток музикантів. Кожен учасник подібних шоу проходить своєрідну школу виживання. У таких умовах людина вчиться наполегливості, вмінню працювати в команді й отримує певні професійні навички від тренерів.

Ну й найголовніше: завдяки тому, що рокери з’являються на екранах, змінюється ставлення українців до самої музики. Саме таким чином ми можемо у великих масштабах популяризувати рок-музику в нашому суспільстві.

Цього року в шоу Х-Фактор беруть участь такі знайомі нам хлопці як Фіолет, Без Обмежень, DETACH. Тож побажаймо їм успіху. Нехай з наших екранів лунає рок!

Автор: Сергій Сухораба

  • Tweet