Збережи свій ДіагноzZ, Людино!

0

У цей складний для України час все більше сучасних виконавців намагаються створювати соціально важливі пісні. Інтернет та радіостанції переповнені контентом подібної спрямованості. Ні для кого не секрет, що часто матеріал пишеться на замовлення певних політичних сил, діячів, тощо. Але є й ті, хто має свою чітку позицію, своє власне «Я», ті, хто за будь-яких обставин залишаються людьми.

До категорії гуртів із сильним «Я» відноситься і чернівецький гурт ДіагноzZ.

Гурт засновано влітку 2014 року. Засновником та автором текстів є Октавіан Москалюк. Ідея створення власного гурту обдумувалася не один рік. І тут на допомогу прийшли соціальні мережі.

 – «Гурт я хотів створити ще дуже давно, але постійно не вистачало то часу, то сміливості, то ще чогось. Врешті решт зрозумів, що всі ці перепони я створюю сам собі. Музиканти, на яких я сподівався, «відморозилися». Зайшовши у спільноту музикантів мого міста, написав там оголошення. На нього відгукнулося кілька хлопців. У серпні 2014 року відбулася перша репетиція гурту, який ще не мав назви».

Із самого початку було вирішено «робити акцент на соціальну лірику», тому хлопці назвалися ДіагноzZ. Одразу ж з’явився девіз, життєве кредо – «Збережи свій діагноз, Людино!». Натхнення для творчості черпають з того, що бачать щодня – людей, розмов, ситуацій.

Роботу розпочали з каверу на пісню Скрябіна “Бультер’єр”.

У жовтні 2014 року відбувся дебютний концерт гурту.

 – «Зараз я дивлюся відео, і мені за той виступ соромно… Чесно. Але це добре, адже цей факт свідчить про те, що і гурт в цілому, і я особисто, виросли в багатьох аспектах…» – так коментує перший виступ команди Октавіан Москалюк.

З часу заснування склад гурту зазнав кардинальних змін: хтось пішов сам, з кимось просто не зійшлись у поглядах.

Сьогодні їхній склад такий:

Октавіан Москалюк – вокал, гітара;

Микола Рибак – бас-гітара;

Павло Малік – гітара;

Ігор Лисенко – барабани.

Працюючи над власним авторським матеріалом, гурт випустив EP-альбом «Людина» та повноформатний альбом «НЕБО».

У 2015 році брали участь у фестивалі «Червона рута».

Щодо планів на 2017 рік, то їх у хлопців було багато, але життя внесло свої корективи, тому вони поки що знаходяться у підвішеному стані.

– «Зараз у нас складна ситуація у зв’язку з тим, що наш бас-гітарист Микола Рибак нещодавно потрапив у ДТП. Зараз йому потрібно лікуватися. Усі ми чекаємо його одужання. У нас частково записаний наступний міні-альбом. Потрохи будемо його дописувати. Ну і зрозуміло, що концертна діяльність поки що призупинена», – поділилися з нами учасники гурту.

Будемо сподіватися, що всі негаразди залишаться в минулому, а новий рік принесе багато позитиву, натхнення та творчої енергії.

Автор: Анна Бабіч


ДіагноzZ

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Jollys

Привіт. Сьогодні я коротенько б хотів розповісти про один який  цікавий гурт з Одеси, який називається Jollys.  Тому сідаємо зручніше і починаємо читати. Група, про ...