"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Гурт Jollys

Привіт. Сьогодні я коротенько б хотів розповісти про один який  цікавий гурт з Одеси, який називається Jollys.  Тому сідаємо зручніше і починаємо читати.

Група, про яку я хочу розповісти  грає народну музику Ірландії, Шотландії,Англії і Америки. Як заявляють самі музиканти: “На наших концертах люди потрапляють в атмосферу справжнього шумного свята із танцями, алкоголем і чудовим настроєм.”
Хлопці часто виступають на різних тематичних вечорах присвячених Ірландії чи якимось цікавим подіям в життя вищеназваних країн.

До репертуару гурту входять різноманітні власні і народні пісні й композиції, які називають часто “клубним фольком”

Пісні мають різноманітні мотиви і теми. Наприклад “Sexy Polka” це варіант актуального на сьогодні (секс, весна – ну ви зрозуміли)  танцювального хіта.

Пісенька “Holiday reel” була створена учасниками гурту в стані сильних “ірландських веселощів” під час подорожі. Спочатку вона була записана на диктофон, а пізніше відтворена. За її жвавість варто її класифікувати до “Дорожніх пісень”(може підійти для прогулянок на навчання чи на роботу).

А ось  пісня «The Auld Triangle» присвячена легендарній Mountjoy (Яку ще називали “Радість”  ), в якій для пробудження ув’язнених використовували великий залізний трикутник у який били молотом. Звук його був настільки потужний, що долітав вздовж всіх берегів Королівського каналу. В’язниця відома також тим, що там перебували багато борців за незалежність Ірландії, зокрема жінок. Про що і згадує пісня.

А ось остання пісня, про яку я хочу розповісти ще сумніша, за попередню. Її назва  “Fiddler’s green” і розповідає про місце, куди після смерті потрапляють моряки, що загинули. Але не просто моряки, а ті які гідно прослужили і мають багатий досвід морських подорожей.

Ось такий Вам цікавий репертуар і гурт, починаючи від веселих пісень завершуючи досить сумними і такими, що змушують задуматися.

Автор:Роман Мельник

  • Tweet