"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Коротка історія киян “Season of Melancholy”

На українській андеграундній сцені зібралося вже багато гуртів та виконавців різних жанрів і направлень. Дуже хочеться розказати історію кожного, але сьогодні мова піде про гурт, який грає на нашій сцені вже 10 років та впевнено прямує до успіху.

“Season of Melancholy” (з англ. Сезон Меланхолії)- це натхненна київська команда, яка бере початок своєї творчої діяльності у далекому 2005 році. Бенд був заснований компанією хлопців, які просто хотіли грати свою музику.

Гітарист Андрій Гаращенко про музику та ідею: “Ми завжди хотіли грати музику, яка б відрізнялася від усього, що було на теренах України, музику, яка б зачіпала кожного і змушувала б відчути наші переживання.”.

На створення колективу їх надихали такі гурти як “Katatonia”, “Paradise Lost”, “Timat” та інші схожі за жанром виконавці.

Початковий склад “Сізонів” виглядав так:

Алістер (Олександр Вчерашнюк) – вокал;

Білл (Андрiй Гаращенко) – гітара;

Ваня (Iван Скороходов) – бас;

Барбос (Сергiй Трохименко) – драми.

Також на перших етапах до гурту приєдналися:

Тарас Середа – клавіші;

Дмитро Клименко – друга гітара.

Після встаткування складу “Сізони” розпочали плідну працю над репертуаром та дали велику кількість концертів. Найбільше тоді хлопцям запам’ятався концерт у Шостці, зіграти на якому їх запросив фронтмен гурту “Моноліт” Костянтин Гордійчук.

Мине ще трохи часу, і з особистих причин гурт припинить свою діяльність майже на 2 роки. Але талант, як то кажуть, не проп’єш, тому Білл з Барбосом почали відродження “Season of Melancholy”. Знов зібравшись разом, хоч і без другої гітари та клавіш, банда почала творити.

Пізніше склад колективу знову зазнав змін: на місце басиста прийшов Валентин Сторчеус із гурту “Изречия”, Олексій Смоляр став другим гітаристом, а клавішником взяли Женю Iгенко.

Цей склад можна вважати золотим. Саме в той період робота “Сізонів” була найбільш продуктивною.

У 2014 році гурт випустив Promo EP. До нього увійшли п’ять пісень:

  1. “Sinistra”
  2. “Inhale September”
  3. “Seven Butterflies”
  4. “Nееdle Numb”
  5. “Cry for Me”.

Найбільш улюбленими для фанатів стали треки “Seven Butterflies” та “Cry for Me”.

Цей гурт став новинкою для української сцени. “Season of Melancholy” відкривають нам незвіданий світ Romantic/Melodic-Metal’у, який являє собою ліричні тексти в поєднанні з потужною музикою і меланхолійними ритмами, які викликають у слухача мурашки та поглинають свідомість, змушуючи зазирнути в найпотаємніші закутки душі… Можна сказати, що “Сізон” – це ті ж “Земфіра” чи “Сплін”, але трохи з перцем.

Зараз “Season of Melancholy” знаходяться на етапі створення альбому, але, на жаль, гурт знов у пошуках, цього разу вокаліста і драмера. Як стало відомо, з’явилися кандидатури нових учасників, але офіційних заяв щодо цього “Сізони” не роблять.

Що ж, будемо чекати! Шлях цього гурту нелегкий та багатостраждальний, тож нехай новий склад стане вже незмінним!

Автор: Валентина Тесленко

  • Tweet

Season of Melancholy