"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Гурт “NeFormat” з Карлівки: суміш натхнення та енергії

 

24 серпня. Цей день прийнято вважати Днем ​​народження незалежної України.

І саме в цей день святкує свій день народження ще мало кому відомий полтавський гурт “NeFM” (повна назва звучить як “NeForMat”).

У червні 2015 року бас-гітарист та вокаліст гурту “Паноптикум” Богдан Крохмаль і Олег Андрєєв вирішують запросити для співробітництва гітариста гурту “ІжакИ” В’ячеслава Брадуліна і барабанщика гурту “Екіпаж” Миколу Дугаря.

Коли почали накопичувати матеріал, то виявилося, що стиль написання пісень виходить за рамки одного музичного жанру, тому на пропозицію назвати гурт “NeForMat” ні в кого заперечень не виникло. Повним ходом взялися за репетиції, аранжування, прокатки, і ось 24 серпня 2015 року на концерті в місті Карлівка полтавської області, присвяченому Дню незалежності України, з’являються дебютанти з першим синглом під назвою “Звір”.

Далі – більше. Незабаром виходить новий сингл українською мовою під назвою “Забуте Ім’я”. Запущена на сайті RealMusic (www.realmusic.ru), пісня протрималася в п’ятірці

кращих більш ніж два тижні. Потім більше місяця вона була в ротації на хвилі Інтернет-радіостанції “Неслучайное радио”. Сингл був записаний у двох варіантах:

1) з вокалом соло-гітариста “NeFM”, Олега Андрєєва;

2) половина вокалу того ж Олега Андрєєва, але інша половина переможниці багатьох пісенних конкурсів Аліни Клопоти. Та ще й у симфонічній обробці.

“Уже готовий матеріал на перший альбом, але немає можливості записатися на нормальній студії, – говорить бас-гітарист колективу Богдан Крохмаль. – Виступи “вживу” покажеш далеко не всім, а ось якісний аудіозапис був би дуже доречним. Його можна і надіслати, кому треба, і дати послухати тому, хто хоче”.

Містечко Карлівка відчуло на собі всі переваги живої музики перед “фанерою”. Саме тут відбулися перші концерти гурту в різних розважальних закладах. Це й кафе “Міраж” (тепер “Оазис”), і нічний клуб “Апельсин”, де у 2016 році відбувся дружній рок-батл між «Іжаками» й “NeFM”.

Потім були рок-фестивалі “Залізяка 3″, “Решетило-Фест”, виступ у полтавській арт-пивній “100 Доріг” і подібні.

Ось що розповідає вокаліст і гітарист групи Вячеслав Брадулін про концерт, присвячений дню міста Красноград харківської області: “Якимись правдами й неправдами нам таки вдалося знайти контакти адміністрації міста, щоб взяти участь у концерті. Повинні були виступати місцеві колективи (танцюристи, співаки тощо). Але апогеєм всього святкування мала стати Антоніна Матвієнко. Вона повинна була завершити концерт, але тут намалювалися ми. Звістно, порушувати весь порядок виступів ніхто не став, тому нас поставили заключними. Для нас було великою честю виступати з такою талановитою співачкою на одній сцені, а тут ще й виходить, що Антоніна у нас, так би мовити, на розігріві (сміється). Назви наших пісень трохи незвичні (Звір, Вервольф, Тварі), але особливо над цим ніхто не задумувався. І ось під час всього цього “балу” наш соло-гітарист Олег Андрєєв згадує, навіщо ми сюди взагалі прийшли, і вирішує нарешті привітати місто з його святом, відповідно й адміністрації подякувати за те, що дозволили нам виступити і повірили в нас. Але ніхто не врахував той факт, що наступною піснею мала бути “Тварі”, і він без задньої думки висловлює вдячність адміністрації та оголошує пісню. Тоді ми відіграли чудово, люди задоволені, а ми щасливі зібрались і поїхали. Але за тиждень вийшов відеоматеріал з того концерту на місцевому телебаченні, і нас там не було. Виявилося, що на нас образились і вирізали. А шкода…

Класний концерт був (сміється)!”

Олег Андрєєв підсумовує: “Вітаємо всіх читачів і творців журналу “Крок у ROCK” з Новим Роком та Різдвом Христовим. Нехай збуваються всі ваші мрії. Ніколи не здавайтеся!”

Ми у свою чергу дуже сподіваємося, що у хлопців все вийде, знайдуться спонсори та не вичерпаються джерела натхнення.

Автор  – SMUGLIY 2017

  • Tweet

NeFormat