"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

#SATRIAStour2016

afisha

Через 2 роки після виходу «Mystery of…» Тернопільські металісти «SATRIAS» повернулися, щоб представити світові своє нове творіння, альбом «Doomsday Prophecy».

Обкладинка SATRIAS – «Doomsday Prophecy»

Платівка побачила світ восени цього року й одразу була відмічена поціновувачами важкої музики. Починаючи з обкладинки і закінчуючи лірикою хлопці наповнили альбом апокаліптичними і науково-фантастичними мотивами вдало поєднавши це зі звучанням мелодійного дез-металу.

В епоху провідних технологій все більше гуртів видають лише інтернет релізи, залишаючи шанувальників без живих виступів. Але на подив мейнстріму, «SATRIAS» вже встигли об’їхати декілька міст з презентацією.

1 жовтня у рамках @#SATRIAStour2016», SATRIAS розігріли Клуб «221 Biker-street» у Рівному, де у компанії з такими представниками метал сцени України як «Летаргія», «Downwind», «Gundg» та «Di One», хлопці представили свій свіжак. Важкі рифи тернопільчан зібрали перед сценою чималий натовп. Усі ловили кайф, а шалений драйв передавався від музикантів людям у залі. Звичайні качання головою переросли у справжнісінький безумний слем. Завдання максимум було виконано: альбом презентували, публіку розігріли, дикий концерт відіграли. Все будо потужно та драйвово. Публіка була прокачана на повну!

Виступ SATRIAS Клуб «221 Biker-street» 

Та наразі «SATRIAS» продовжують свій осінній тур на підтримку альбому “Doomsday Prophecy”. Як заявляють самі хлопці, під час концертного туру #SATRIAStour2016 вони не обмежаться новими композиціями, наживо буде представлено не лише новий альбом але і відомі хіти. Тож вже у найближчий час на вас чекає нова порція якісного металу у вашому місці. Не пропустіть:

  • 28 жовтня, арт-бар «КОЗА», Тернопіль – https://vk.com/morgrim_ternopol
  • 5 листопада, «Лютофест», Івано-Франківськ – https://vk.com/lutofest_2
  • 19 листопада, «Акуна-Матата», Харків – https://vk.com/event130211208
  • 26 листопада, рок-клуб «Фан-Парк», Чернівці – https://vk.com/fanparksession26_11_16
  • 3 грудня, арт-паб «Субкультура», Львів

afisha

 Афіша #SATRIAStour2016

Окрему подяку «SATRIAS» висловлює Антону Яригіну https://vk.com/hal_9k   який допоміг хлопцям з їх туровою афішею.

Автор: Кір Болтков | Крок-у-Rock

  • Tweet