МУЗвалище

0

МУЗвалище. Що ж Ви уявляєте при згадці цього слова? І чи знаєте Ви, хто такий М’яч і яка його мета?

Якщо ж Ви не знаєте, хто такий Дредбол, то Ви ще не були на кращих фестивалях Західної України, де, власне, цей персонаж і є файним ведучим. Хто, якщо не він, дійсно розбирається в сучасній музиці?

Ігор (М’яч) має за мету популяризувати музичні новини про хорошу рок-музику, які є альтернативою всьому, що завжди довкола валяється купами. Також він планує підтримку якісного українського контенту, як пісень, так і відеоробіт.

Спочатку хлопець просто кидав собі на сторінку в соціальних мережах підбірки з короткими характеристиками різних альбомів, кліпів. Аж раптом йому запропонували створити блог, на що дредастий погодився і назвав цей проект «МУЗвалище».

Перший випуск було опубліковано 12 червня 2015 року. Цей день став чимось новим в історії українських відеоблогерів, адже ніхто до нього (та і після нього) не хотів займатися цією роботою. Хоча він надзвичайно корисний, україномовні цікаві та пізнавальні канали є менш популярними, ніж летсплеї і не зовсім потрібні блоги ще не зовсім дорослих людей.

З першого ж випуску всім стало зрозуміло, що переглядати МУЗвалище не буде нудно. Його розповіді ніколи не бувають сухими, беземоційними, як у більшості наших ведучих чи блогерів. Переконайтеся в цьому самі ;)

«Ми допоможемо тобі не загубитися у звалищі музичного конвеєру» – саме так звучить гасло цієї програми. Так і є насправді, адже кожен випуск насичений великою кількістю якісної, хорошої музики.

На сьогоднішній день він випустив 17 таких коротеньких розповідей про те, що нас цікавить. Смаколиком особисто для мене є те, що М’ячик не зациклився на зарубіжній музиці, а підтримує українського виробника – у кожному випуску, здебільшого в кінці, він розповідає про рідні гурти.

Для фанів таких гуртів, як Фіолет та O`TORVALD, Дредбол підготував маленький сюрприз. Зацікавила? Біжіть переглядати.

МУЗвалище є досить зручним проектом – якщо ведучий говорить про якийсь кліп чи пісню, він дає на це посилання. Для нас, лінивих, старався. За що ми можемо йому подякувати, адже людина, яка займається цим сама (вже без чужої допомоги) лише заради ідеї, не може не заслуговувати подяки.

Не думайте, що все так просто, як здається на перший погляд, адже на проект постійно витрачається велика кількість часу та коштів. Для того, щоб Ви були щасливими і слухали хорошу музику, ми поділимося з Вами секретом (тільки тсс, нікому не розказуйте). Ігор колись розповість нам про всі нюанси своєї роботи! Та ми можемо допомогти йому – не кажіть одразу, що це неможливо, – від кожного Вашого лайку та репосту в М’ячика збільшується мотивація та бажання продовжувати займатись такою благодійністю.

Отож, ідемо всі дружненько слухати проповіді наставника. Всім добра ;)

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гучний анонс у світі готичного думу!

Світ готично дезового думу побачить нову роботу одного з яскравих українських колективів цього напрямку!   Над своїм «дитинчам» харківський гурт Mortalium працювали близько року, зростаючи ...