"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

День Незалежності з Океаном Ельзи

 

269989891

В ще теплі осінні дні ми вирішили пригадати Одесу яка зустріла нас дощем! Ми багато писали про великий концерт Океану Ельзи на День Незалежності і ось настав цей день!

 Я прийшла до “Чорноморця” рано щоб подивитись як одесити готуються до зустрічі Океану. Перші фанати почали збиратись доволі рано, близько 8:30 години. Біля 9:00 почали збиратись стейджмени, звукоінженери і музиканти, усі готувались до саундчеку. Біля стадіону ходили охорона, організатори, волонтери, вони розклеювали вказівки, готували прохід в фан-зони, ставили палатки магазину сувенірів і квиткових кас. Усі були в передчутті свята. Під стадіоном очікували щасливі фанати почувши на саудчеку пісню “Віддай мені” і сподівались, що Святослав її виконає вперше в турі.
За декілька хвилин до запуску людей почався сильний дощ, що трошки пригальмувало сам процес. Але черги аж ніяк не зменшувались. Варто відмітити святковий вигляд волонтерів, усі дівчатка були у віночках, і це додавало більш святкового настрою!
Запуск людей почався трохи з запізненням, але при цьому сам концерт почався навіть раніше запланованого часу. Вечір відкривав одеський гурт-Epolets! Хлопці одразу ж зарядили усіх своєю енергетикою. Їх виступ тривав близько 30 хвилин. Після них на сцену вийшла лірична і ніжна молода співачка Христина Соловій. Дівчина виконала окрім усіх відомих пісень ще одну пісню яка в найближчому майбутньому стане новим синглом! Після неї яскраво увірвались в святкування всіма улюблений гурт-O.Torvald. Зал зігрівав артистів своєю шаленою підтримкою, при тому не давали забувати кого усі чекають найбільше. Женя Галич активно спілкувався з публікою і нікому не давав сумувати. І ось цей хвилюючий момент-на екрані з’являється надпис “ОЕ” і на сцену виходять вони-люди, заради яких усі зібрались. Концерт почався з символічної “Встивай” і стадіон почав вкриватись синьо жовтими прапорами. Гурт, як і обіцяв, виконав усі 25 пісень, що вибирали фанати напередодні, і додали ще дві від себе, які шанувальники були дуже раді чути!
Вакарчук жартував про одеських котів, і робив компліменти “кішкам” під сценою. Для Героїв України Святослав присвятив “Мить” і “На лінії вогню”, а для людей з Донецька “Не питай”.
На останок, як побажання для всіх, гурт виконав “Все буде добре”, і “Квітку”. І ось так закінчився цей неймовірний концерт. Думаю, усі відвідувачі залишились задоволені таким святом і ще довго будуть його пам’ятати!
І від себе хочу подякувати менеджменту гурту, за можливість попрацювати на такому концерті!
І пропоную переглянути мій фотозвіт :)

Автор:Оксана Демко

  • Tweet