"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Oceans Fest

73kJMjmi4mU

Великі концерти не рідкість для Києва. Проте окрім них іноді хочеться поринути в атмосферу андеграунду та почути щось для себе нове і досі не знане. В таких умовах зазвичай роблять перші кроки великі таланти та проявляють себе майбутні легенди. Далі мова піде про пост-хардкор подію, що проходила цієї суботи у арт-барі «Бочка».

Пересічному шанувальникові даного музичного жанру, який не був заздалегідь повідомлений про подію, приміщення закладу могло здатись просто на половину зачиненим. Вимкнене світло та відсутність відвідувачів цілком логічно наводять на запитання: «чи не помилився я адресою?». Але пройшовши далі у приміщення сумніви розвіялись. Гурти не поспішаючи розминались і концерт все ж таки мав відбутись. За столиками й на сцені можна було бачити самих учасників дійства, а саме гурти: «My last attempt», «Keepers of the Silence», «Second chance», «Scared To Live», «Requia Woe» та «The SenSeven».

Затримки у більш ніж годину часу та тривалі перерви не прикрашають жодну подію такого роду. Особливо беручи до уваги темп великого міста, де життя плине дуже швидко і цього самого часу, як правило, не вистачає. Схожа практика застосовується переважно на масштабних подіях виконавцями топ-рівня аби трохи завести публіку та ще більше підігріти інтерес глядача. Що спричинило низьку відвідуваність заходу? Сезонне явище, не достатньо активна рекламна кампанія чи фінансова неспроможність слухача зайвий раз прийти на концерт – питання відкрите.

До гуртів схожих питань не виникає, адже кожен з них, попри все, віддав на сцені частинку себе. Такий настрій та характер і є рок-музика, яку усі ми так любимо. Усі з вище перерахованих команд молоді й амбітні. Тож, для того аби піднятись на крок вище, необхідні: обмін досвідом, важка праця та такі події.

Переходячи до виконавців, варто відзначити виступ музичного колективу «The SenSeven». Не дивлячись на свій статус та проблеми зі звуком, що виникали в процесі, вони виглядали достойно. Звичайно ще є над чим працювати, але було цікаво як дивитись так і слухати. Чудовий дебют!

Наступними на сцені зявились вже відомі нам «Scared To Live». Не знаю як жити, але грати на сцені вони точно не бояться. Збалансована важкість звучання, пристойні брейкдауни, потужний вокал та не поганий контакт з публікою, проте не вистачає рухливості деяким учасникам гурту.

«Second chance» – гурт, який поступово потрапляє в поле зору радарів великих фестивалів. Участь у фесті «Рок-Булава» довела професійність гурту, а виступ в рамках «Oceans Fest» наводить на думку про яскраве металкорне майбутнє у найближчі роки. Яка ж це чудова штука – суміш жіночого та чоловічого вокалу у правильному виконанні!

Беручи до уваги останні виступи гурту «My last attempt», важко сказати де учасники гурту демонструють пік свого мистецтва, а де спад. Виступ на «Oceans Fest» видався ні трохи не гіршим за інших учасників. Потенціал, який мають хлопці, може швидко просунути їх на вершину. Потрібен лише поштовх. І цим поштовхом може стати новий альбом, який має вийти зовсім скоро.

«Keepers of the Silence» того вечора були найбільш мелодійним гуртом. Той момент коли досвід та самовіддача роблять подію на багато цікавішою.

Не зважаючи на досить пізній як для молодої команди час виступу, «Requia Woe» встигли себе зарекомендувати. Побажаймо удачі нещодавно створеному гурту, а слухачі та команда «Крок у Рок» будуть уважно спостерігати за розвитком подій.

В цілому, подію такого масштабу важко назвати фестом. Скоріш за все більш доречним для вжитку буде англійський термін «gig». На основі таких заходів дуже важливо самовдосконалюватись, робити висновки та ніколи не зупинятись.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”

  • Tweet

Keepers of the Silence My last attempt Oceans Fest Requia Woe Scared To Live Second chance The SenSeven