Spectaculum – лейбл, відкритий для твого гурту

0

Музичний лейбл «Spectaculum» – це компанія, що займається виробництвом, розповсюдженням і просуванням аудіо/відеозаписів. Основна увага приділяється рок-музиці і цілій низці її напрямків.

Засновник лейблу Ілля Ратушняк раніше займався просуванням реперів, діджеїв, виконавців, гуртів та організацією концертів для відомих особистостей. Та згодом вирішив все-таки почати просувати свій улюблений стиль музики – рок – у всіх його жанрах.

Одними з пріоритетних завдань музичного лейблу «Spectaculum» є взаємовигідне партнерство з цілеспрямованими командами і музичними виконавцями, допомога в їх просуванні на вітчизняній сцені.

Рок – це, з одного боку, рупор молоді, музичне втілення роздираючих її суперечливих настроїв, конфлікту із загальноприйнятими нормами. З іншого боку, рок – один з інструментів шоу-бізнесу, спрямований на комерційний прибуток в музичній індустрії. Нашою метою є знаходження гармонії і балансу між цими двома його сторонами.

В рамках лейблу «Spectaculum» вже вийшов EP “Last of Sorrows” гурту “Eternal Decline” і сингл “Insanity”, а також вийшло кілька синглів ( “Lost Generation”, “Intro (Just a Crust)”) і йде робота на ЕП команди “Ugly Youth” (ex. ЗлOi! Квартал).
Співпраця:
[email protected]

Спільнота ВК: https://vk.com/spectaculum_officialpage


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Рокабі́лі, бро.

Сьогодні я хочу познайомити Вас з таким музичним стилем як рокабілі. Рокабі́лі (англ. Rockabilly) — одна з ранніх форм рок-н-ролу, у якому поєднувались елементи ритм-енд-блюзу ...