The Moon Belongs To Everyone: ”Можливо, почувши нашу назву, люди частіше дивитимуться у це прекрасне небо”

Дата: 11-03-2013; | Автор: kyr; | Рубрика Новини; |

Untitled-1       Я сьогодні мав нагоду поспілкуватися з чудовою парою і вкотре переконався, що у Вінниці живуть прекрасні люди. Я ніяким чином не готувався до інтерв’ю, але все це вийшло доволі невимушено і природньо. Сьогодні спонсорами мого настрою були вінницькі пост­рокери “The Moon Belongs To Everyone”, та, зокрема, їх гітарист Олексій Крикливий і вокалістка Вероніка Криклива (трясця, ні, це не брат і сестра;)) з якими у мене вийшла доволі цікава бесіда:

У кожній групі є свій “двигун”- ­людина, яка її тягне. Часто їй і належить ідея створення гурту, та, впринципі, авторство багатьох пісень. Хто є таким двигуном у вас?

О: У нас “двигунами” є я та Андрій (драммер). Усі організаційні питання вирішуємо ми. Основу для пісень також пишемо ми, але свій вклад у музику вносить кожен учасник гурту.

Ну, як завжди;). А чому саме пост-­рок? Скільки тривали пошуки стилю та “свого звучання”?

О: Пошуки тривали достатньо довго, адже до цього ми грали у іншому гурті під назвою “Blanika” (gothic metal/gothic doom). Згодом ми зрозуміли, що даний напрям нам більше не цікавий, а так як більшість учасників гурту любить пост-­рок, поступово ми дійшли до цього стилю.

До речі, про музичні уподобання. Які у вас гурти мають найбільше прослуховувань на ласт.фм?:).

В: Katatonia, Anathema, Muse.

О: А я не сиджу на ласт.фм). Але подобаються, в принципі, ті самі гурти. Зовсім не пост-­рок, таки так).

Гаразд, а які тоді у вас орієнтири у творчості?

В: Насправді, у нас немає конкретних орієнтирів. Всім учасникам групи подобається різна музика, тому кожен привносить щось від себе. Впринципі, серед гуртів, що вплинули на нашу творчість є Katatonia, God is an astronaut, The Gathering (в плані вокалу).

У гурті є хтось з музичною освітою?;)

О: О, так. Костя (бас) закінчив муз. школу по класу класичної гітари, а Ігор (гітара) ­ по класу баяну;) Добре мати в гурті свого баяніста;) А Вероніка? В неї дуже хороший вокал.

В: Дякую) Ні, у мене за спиною тільки 1,5 місяця приватних занять з класичного вокалу;) Це насправді дуже круто. Хоча є дещо, що мене вразило в твоєму вокалі куди більше, аніж техніка. В тебе практично відсутній акцент. Ти філолог? Зізнавайся;)

В: Так, закінчую факультет іноземних мов. Вимові намагаюсь приділяти багато уваги та притримуватись британських стандартів). Іноді мені навіть здається, що я з цим дещо перебільшую). Всі звикли чути американську вимову в піснях.

Добре, якщо ми вже зачепили цю тему… Чому усі пісні англійською?

В: Я вважаю, що мова, на якій пишуться тексти значно впливає на звучання самої пісні.

Мовою, що найбільш гармонійно звучить у рок-­музиці, ми вважаємо англійську. Крім того, тексти, написані англійською, зможуть зрозуміти, впринципі, у всьому світі, тому це значно розширює коло наших слухачів.

Добре, а які у гурту плани на майбутнє?

О: Наразі ми записали сингл, плануємо презентацію найближчим часом. Через декілька днів починаємо зйомки кліпу. Влітку плануємо поїхати у міні­тур містами України. Зараз пишемо новий матеріал, і сподіваємось, що до кінця року випустимо ще один альбом.

О’кей. Дякую за чудово проведений час. Бажаю творчих успіхів і чекаю на вас у Львові;)

О: Дякуємо, нам теж було приємно поспілкуватись).

В: Насправді, дуже хотілось би виступити у Львові).

Інфо:

The Moon Belongs To Everyone – ­ alternative / post ­rock гурт з Вінниці. Група була створена в 2011 р. Дебютний альбом “Existentia” (2012) ­ це результат довгих експериментів зі звуком та різними музичними жанрами, поєднання пост­року і жіночого вокалу.

Склад:

Вероніка Криклива -­ вокал

Олексій Крикливий – ­ гітара

Ігор Білоус ­ – гітара

Костянтин Франко – ­ бас-гітара

Андрій Фльорко ­ – ударні

18.02.2013

Лут Володимир, спеціально для “Крок у ROCK”

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: