“ROCK IN YOUR FACE”

4

30 листопада  відбувся щорічний рок-фестиваль присвячений четвертій річниці однойменної репетиційної бази “ROCK IN YOUR FACE”. Уже незадовго до фесту можна було побачити так званий “чорний натовп” який чекав початку, що був запланований на 17:00. Хоча сам фест почався з невеликим запізненням – це ніяк не вплинуло на настрій рокерів.

Звучав фестиваль чудово, за що можна сказати велике спасибі звукачу Муреку, який за сумісництвом вокаліст гурту “Complane”. Масивна сцена додавала ще більше крутості всій атмосфері. Правда музикантам трохи заважав прожектор, на який неодноразово звертав увагу ведучий Зинич. Окремий респект потрібно віддати охороні, а особливо тим терпеливим дівчатам які весь фест стояли на вході.

 Розігрівати публіку почав рівненський індустріал метал гурт “Dark Light”. Їх музика – хороше поєднання ліричного жіночого вокалу та тяжких рифів. Виступ гурту вийшов доволі драйвовим, натовп почав відриватися і звичайно ж махати хаєрами.

Другим “лабав” гурт “БатаRеЯ”. Це рівненський гурт заснований учасниками двох гуртів “Post Factum” та “Liberty”. Ось як самі учасники охарактеризували свій виступ: “Металу не буде”. Проте їх музика та виступ не залишили публіку байдужою. Як казали слухачі  “Тільки дівчина за драмсами чого варта”.


Третім ступили на сцену рівненські металісти “Static Fire”. Це був один з найпотужніших гуртів на фесті. Як сказав ведучий “Хлопці грають для себе – і це головне”. Гурт відзначився драйвовим виступом, хорошою підтримкою публіки та слемом. Це перший й останній гурт під який слемилися металісти.

Далі розпочався виступ польського гурту “Complane”. Серед гуртів які грали на фесті, саме “Complane” відзначився великою підтримкою публіки, а що саме головне – не беспідставно. Хлопці повністю віддали себе виступу і рубанули на славу. Моментами навіть здавалося, що самі учасники не чекали такої підтримки публіки.

 

Після “Complane” заводили публіку “The Crabs”. Доволі непоганий рівненський гурт з оригінальною назвою. Хлопці віддалися виступу, за що отримали непогану підтримку публіки.

 

Далі були “BEERWAR” – “ацкеййшая музяка” із рівного. Група круто рубанула і порадувала публіку своїм виступом. Особливо можна відзначити такі пісні як “Мантас” та “Сожги Жирный Лексус” під які металісти місилися найбільше.

 

І нарешті почався виступ рівненського готик-дум метал гурту “Crimson Sky”. Гурт з чудовим чоловічим та жіночим вокалом, який не потребує реклами і якого багато хто чекав найбільше на фестивалі.

 


Восьмим був луцький гурт “SQUALL” що грав експериментальний дез метал. Виступ гурту був дуже технічним та добре продуманим. Після такого ніхто не залишився байдужим.

 

Останніми грали рівненські “EXTASY”. Вони подарували публіці чудову дозу кібер металу. Не дивлячись на те що гурт грав останнім і всі були доволі втомлені – ніхто не переставав відриватися на повну. Одне тільки було погано, через те що завершувався відведений час фестивалю, гурт зіграв тільки чотири пісні.

 

Відразу після фесту почали з’являтися подяки і відгуки про фестиваль. Найбільшу подяку слід висловити Сергію Мациборку, за хорошу організацію та проведення фестивалю. Ось як він сам написав про фест:
“У нас публика делится на три категории:1) Это кренделя , которые “месяц” назад купили например гитару, две недели играют в группе “Синие яйца” и ессессена уже видят себя только исключительно на сцене и ни о каком хождении на концерт они уже недумают!
2) Это товарищи которым совершенно пох,: что за канц, какие группы, и тд! Самое главное чтобы их персонально пригласили и нахаляву завели! В противном случае они лучше будут сидеть гдето например в “Русане” и говорить что все говно и у нас нихера нормального непроисходит!
3) Это какраз нормальная прослойка населения, которая интересуется музоном( причем нетолько в своём городе), следят за происходящими концертами и для них забашлять 30-40 грн не является особой проблемой!
Фест ,как по мне, вышел жирнейший! В принципе как и все предыдущие RIYF! Мегасенкс всем, кто не парил мозг, а просто реально помогал! Таких людей много и они сами знают как я им благодарен! Единственный минус , что команд было много, а времени мало и уже пришлось троха затянуть мероприятие ессессена незабезплатно!..
А так СЛАВА ВСЕМ ВАМ!))))))”

 

Олександр Прокоф’єв
Фото: Безглуздий Нейм


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Виступ Forain та Інтерв’ю з Melange

Добрий день, шановні читачі! 10 квітня я побував на концерті запорізької команди Forain, котрий вони давали у рамках свого туру під назвою “Here And Now ...