Последние Танки В Париже: бессмысленный и беспощадный русский бунт (українською)

0

Що ви уявляєте, почувши слово «панк»? П’яного хлопця у шкіряній куртці, чи може відривну музику, а може – любов?

Йдучи на концерт ПТВП я очікувала на панків та гучну звукову атаку, лірика ж – окрема тема, а отримала… ви не повірите, але там було повно любові. Хотілося відкритися, пропускати кожну мить, наповнену змістом, крізь себе й обіймати всіх на світі.

Чому так?

Льоха Ніконов, фронтмен групи, перш за все поет. Він закликає нас змінювати життя навколо себе, не дозволяти «верхівкам» диктувати умови, боротися врешті-решт. Але, як справжній поет, він безмежно любить свою справу і свою аудиторію. Дівчатка з аудиторії – його теж люблять.

Последние Танки В Париже: бессмысленный и беспощадный русский бунт (українською)

До речі, дуже порадувала кількість гарних дівчат на концерті. Можливо, безглуздо звертати увагу на це, але хто, як не фани, характеризують артиста?

Було дуже багато молоді. Зовсім мало в шкіряних одежах, але багато яскравих, протестних проти сірості. Хтозна, що там відбувається в їх головах, але під тексти Льохи вони розтрощили залу. Парапети під сценою, монітор і враження від теплого прийому. На що фронтмен і відповів (передаю зміст без нецензуршини): «Не, ну организовываться как будем, если себя вести нормально не можете?». І справді, як?

Класичний руський бунт: без сенсу і без кордонів.

Последние Танки В Париже: бессмысленный и беспощадный русский бунт (українською)

Зрештою, Льоха всадив всіх на підлогу, і буря трошки вщухла. Далі концерт проходив прямо серед натовпу: дівчата залізли на сцену, сиділи прямо попід ногами музик; один неадекватний парубок взагалі постійно видирався до хлопців… Особисто я фотографувала, сидячи на звуковій колонці. Нормально  Музика йшла крізь мене

Принципіально не казатиму нічого про тексти: ви знайдете в них щось своє, для мене недоступне, і навіть сакральне. Льоха – поет. Скажу лише, що тексти соціальні, мати нестримні, любові – море.

Хвала і шана басистові. Він виробляв щось неймовірне, і це було неймовірно професійно. Чисто, насичено, і було видно, що йому самому подобається.

Не можу сказати, що музика ПТВП яскраво виділяється серед інших представників сучасного панк-простору. Основний акцент робиться на зміст. Але слухати приємно, музика доповнює слова і навпаки. А виходячи з концерту, навідміну від інших івентів, відчуваєш себе маленьким світлячком, що завтра змінюватиме світ навколо себе.

Автор й фото: Ксения Непокорная Белоногова.

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні