ДМЦ — Жива музика для живих людей

Дата: 28-01-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; |

 ДМЦ — Жива музика для живих людей

Кожна історія розпочинається з якогось переломного моменту, коли змінюється не лише світосприйняття, але й, здається, все життя. Таким моментом для гурту Дороги Меняют Цвет ( ДМЦ ) став виступ на Черкаському фестивалі авторської музики у 2002 році.

18 січня нового року випала нагода почути і побачити чого досяг гурт за роки його росту. Це дійство відбувалося у вінницькому “Royal Pub”. Місці, яке давно полюбилось вінницьким поціноввувачам хорошої мужики, теплої атмосфери, живого пива.Акустичний виступ “Неси мне свет” абсолютно виправдав свою назву. Завдяки Андрію ГрейЧайнику сніжний вітряний вечір наповнився затишком і родинною атмосферою.В залі панувала музика і складалось враження , що весь світ сконцентрувався на сцені. Справжнім сюрпризом вечора для Андрія стала поява організатора вінницького організатора фан-клубу ДМЦ. Вони вітали один одного, як старі друзі.

Завершенням вечора став акустичний виступ вінницького гурту Larus, підчас якого вони виконали кілька власних пісень і хітів вітчизняного року. Плавно перейшовши у варіант караоке – вокаліст запропонував бажаючим заспівати з ним на сцені. Це додало відчуття справжнього квартирника (концерт, який проводиться в квартирі; запрошуються друзі та друзі друзів;атрибути: портвейн, акустикка).

Концерт вразив справжністю музики та емоцій, перевершивши очікування. Вінницька аудиторія дуже вдячна за більше, ніж просто виступ. Андрій Гречаник заїхав у Вінницю вмежах зимнього акустичного туру. Потім на ДМЦ чекатимуть інші міста (https://vk.com/dmc_acoustic_tur). Прихильники альт-року, завітайте — не пошкодуєте.

Текст і фото: Кобильняк Святослав

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: