Zapaska у Вінниці

Дата: 14-03-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи; |

Zapaska у ВінниціІ знову улюбленець вінницької публіки Royal Pub відкрив свої двері для поціновувачів музики, що дихає і має свою власну душу. Музики гурту Zapaska.

Приїхали вони до нас із міста Кам’янець-Подільський. Zapaska – інді-поп дует. Яна Шпачинська та Павло Нечитайло роблять музику за принципом live looping. Дует використовує різні джерела добування та видозмінення звуку: акустичні інструменти (гітара, усні гармоніки, міні-баян, африканські народні інструменти), драм-машину та процесори ефектів. Zapaska створює насичені музичні композиції, прості й експериментальні водночас.

Стиль досить таки незвичний для наших широт. Але свого шанувальника він знайшов. Це підтверджують задоволені і вдячні обличчя слухачів, що завітали на виступ.

Цікаво, як двоє музикантів можуть створювати таку насичену, наповнену і багатогранну музику. Завдяки вмінню одночасно використовувати кілька музичних інструментів, електронні засоби, вокал, здається, що на сцені грає гурт з великим складом музикантів.

Плюсом гурту є те, що виконавці живуть своєю творчістю і кайфують від того, що роблять. І тоді навіть глядачам музика стає ріднішою.

Незвично, цікаво, непередбачувано, кольорово, меланхолічно… так минув вечір під звук мелодій гурту, що надовго запам’ятається – Zapaska.

 

Автор й фото: Святослав Кобильняк та Кучер Вероніка

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: