"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Morphine Suffering у Дніпропетровську + Інтерв'ю з Missed Voice

Morphine Suffering у Дніпропетровську + Інтерв’ю з Missed Voice

Morphine Suffering у Дніпропетровську + Інтерв'ю з Missed VoiceПодія – на яку чекали всі шанувальники українського металкору у Дніпропетровській області.

До нас завітали Morphine Suffering, на яких дуже чекали.

Приймав музикантів клуб “Залатаний барабан”. В першу чергу, хочеться подякувати Чудо Організатору та Чудо Організаторші за чудо-концерт. Вони зробили цей вечір ще крутішим, своїми конкурсами, у яких, до речі, і мені довелося брати участь:) У конкурсах розігрували мерч гурту Morphine Suffering.

У клубі було дуже людно, усі вже чекали початку. І ось, першими на сцені з’явився Дніпропетровський гурт [SALE] only, який вже з першої пісні почав просто розривати народ. До речі дуже порадувала злагодженість, та акцент на камуфляжному одязі гурту. Хлопці, та дуже чарівна дівчина з [SALE] only постійно підбадьорювали народ під сценою, на останній пісні, вокаліст навіть вибіг до народу та замутив чудовий слем! А гітарист гурту грав з такою відданістю, що в нього порвалася п’ята струна.

Morphine Suffering у Дніпропетровську + Інтерв'ю з Missed Voice

Другими на сцену вийшли хлопці з гурту Missed Voice, які приїхали до нас аж із Черкас. Народ прийняв їх дуже тепло. Тне дивлячись на те що вони християнський гурт, і в їхніх піснях немає насильства, виконання було досить брутальним. Нам навіть пощастило взяти невеличке інтерв’ю у цих хлопців, і ось декілька питань з нього:

Крок у ROCK:-Про що тексти ваших пісень?

Missed Voice:-Так як ми християнський гурт, нас Нас дуже сильно турбує захист навколишнього середовища, як ми вже говорили на сцені. Для нас це дуже серйозне питання і ми бачимо як прогниває це все. І, власне, розкладання людської душі. Люди розкладаються, їм стало байдуже життя, як-ніби це якась іграшка, якою можна бавитися. Я думаю це те, чим ми повинні пишатися.

Крок у ROCK:-Які гурти вас надихають?

Missed Voice:-Найбільше ми полюбляємо дезкор, маткор, хаотік хардкор. Найулюбленіший гурт The Chariot, на який ми навіть зробили кавер, але не встигли підготувати його до цього концерту.

Крок у ROCK:-Якби у вас була можливість провести декілька годин з якимось відомим музикантом, мертвим чи живим, кого б ви вибрали?

Missed Voice:-Це дуже складний вопрос… Я думаю, це був би Мітч Лакер, або з басистом гурту The Chariot – KC Wolf’ом, я дивився багато його інтерв’ю, він реально класний хлопець.

Крок у ROCK:-Можливо у вас є якісь побажання нашим читачам?

Missed Voice:-Хлопці, дивіться далі своїх простягнутих рук. Ми усі живемо на цій планеті, та кожен може змінити себе, якось почати дивитися за собою та навколишнім середовищем, ми зможемо зберегти цю планету для наших нащадків. Ви повинні піклуватися не про себе, а про них. Не дивіться далі себе, дивіться на те, що є інші люди, дивіться у себе, знайдіть свою душу.

Morphine Suffering у Дніпропетровську + Інтерв'ю з Missed Voice

Нарешті, десь о дев’ятій годині, народ дочекався хедлайнерів цього вечора, Morphine Suffering, але перед їх виступом організатори влаштували другий конкурс, в якому учасники повинні були за 30 секунд набрати як умога більше речей у людей у залі. Навіть мене, та нашого батька журналістів – Станіслава роздягли:)

І ось, світло у кімнаті згасло, на сцену вийшли Morphine Suffering. Усі, хто був у клубі, були біля сцени, всі чекали справжнього шоу. Як і завжди на своїх концертах, морфіни запалювали на повну. Вони були неповторними. Усі підспівували майже кожну пісню, але знаходилися у залі й такі, хто вперше чув цих хлопців. Музиканти також стали ініціаторами «стіни смерті» серед фанатів.

Після концерту усі бажаючі змогли сфотографуватися з своїми кумирами та отримати автографи.

Morphine Suffering у Дніпропетровську + Інтерв'ю з Missed Voice

Усі залишилися задоволеними після такого відриву, і прихильники, і музиканти. ДЯКУЄМО, за цей чудовий вечір!!!Усе було дуже круто. Метал був усюди. Він був у наших серцях. Це частина души, яка вирвалася, яка визвала дух бунтарства разом з собою, у час «стіни смерті» та мошу. Це не якісь розборки реперів. Це називається братство. Братство тих, хто побачив один іншого в перший можливо і в останній раз у житті, але все-одно залишився вірним цьому духу. Духу бунтарства та відриву.

Автор: Сомов Владіслав

Фото: е-нот продакшн  та Игорь Шубин