Цікаві факти про Андрій Кузьменка

0

Вже минуло більше року , як Андрій Кузьменко – він же “Кузьма”, не з нами. Пам’ятаю той ранок, коли я встав і відкривши свій  комп’ютер побачив стрічці новин інформацію про його смерть. І спершу я не повірив. Чомусь був впевнений, що такі харизматичні люди не можуть так швидко піти. Але, на жаль, це була правда. В цій статті я постараюсь зібрати зі всіх відкритих джерел цікаві факти про життя і творчість Андрія.

1.Андрій Кузьменко народився в прекрасному місті Самбір, що на Львівщині. Його мати працювала вчителькою музики, а батько – інженером.

 

2.Так сталося, що Андрій був єдиною дитиною в сім`ї. Як пізніше він сам зізнавався, його в родині трішки балували і саме тому  він виріс егоїстичним хлопчиком.

9271493.В інтерв’ю Андрійрозповідав, що мріяв стати водієм сміттєвоза. Вважав, що це є чимось “романтичним”.

4.А ще Андрій згадував, що закохався  в музику тоді, коли у 10 років він почув пісню гурту The Beatles «Lady Madonna» і вирішив самостійно зіграти її на піаніно.

927147

5.В 15 років майбутній фронтмен гурту “Скрябін” в ефірі улюбленого польського радіо почув американський гурт Exploited, який захопив його настільки, що він назавжди полюбив панк-рок.

6.Так, свою першу пісню “Lucky Now” Кузьма написав, коли йому виповнилося 19 років. Саме в цей час з’являється панк-гурт “Ланцюгова рекація”, з яким він виступав на шкільних дискотеках.

7.Вигляд Андрія і  його поведінка в той час булла відповідна його музичним смакам. Він носив  ірокез, а своє хуліганською поведінкою привертав до себе увагу шкільної адміністрації і навіть міліції.

8.Коли нашому музиканту був 21 рік, він з друзями створив гурт “Скрябін”, з оригінального складу якого не залишився вже ні один музикант.

9.За порадою батьків Андрій вирішив піти у медицину. Спочатку він мріяв стати невропатологом, але потім перевівся на стоматолога. А довчившись-закинув цю професію. Не його це було…

10.До першого складу гурту “Скрябін ” входив гітарист гурту DZIDZIO Лесик. Кузьма знав його багато років,як і власне самого фронтмена гурту – Михайла Хому.

24044698

11.Дружиною Андрія стала дівчина з паралельного класу – Світлана, яка в свій час відстоювала перед його батьками, бажання хлопця присвятити себе музиці

12.13 вересня 1997 року його дружина Світлана народила доньку, яку назвали Барбарою  в честь відомої польської акторки Барбари Брильської, яка була кумиром дитинства Андрія Кузьменка.

13.У 2000 році Андрій став ведучим власного хіт-параду з назвою «Гаряча сімка» , який проіснував 2 роки

14 . Згодом він  став ведучим музичного проекту “Шанс”, програми “Шиканемо” на телеканалі “Інтер”, гумористичної програми “Шоу без назви”. Крім того Кузьма  більше десяти років був ведучим розважальних музичних програм на телеканалі М1

15.2009 року створив Кузьма створює відверто cтьобний гурт «Пающіє труси».Цим проектом він хотів розповісти про реальні проблеми українського “шоу-бізнесу” і намагатися показати абсурдність багатьох дівчачих гуртів,де основна увага приділялася не музиці, а зовнішньому вигляду учасниць.

16.Починаючи з 2006 році Андрій Кузменко видає 5 книг: «Я, Побєда і Берлін», “Місто, в якому не ходять гроші “Я, Паштєт і Армія”, “Моя дорога птаха. Мамина книжка” і “Я, Шонік і Шпіцберген” . Книга “К’юр, Крим і Я” залишилася незакінченою.

17.Андрій був кандидатом в майстри спорту з біатлону і навіть проводив майстер-класи для українських зірок.

20140110140559

18.Неодгозним проектом Андрій Кфузменка став  “Злий Репер Зеник”. Від його імені Кузьма виконував пісні з частим використанням ненормативної лексики і провокаційних текстів

19.Подіям “Революції” гідності Андрій присвятив пісню “Революція у вогні”,яку жодна радіостанція не бажала брати на ротацію. “Для них краще пускати в ефір попсу, ніж пісні, які зачіпають душу”- обурювався тоді Андрій.

20.У січні 2015 року Андрій Кузьменко створив цікавий проект з незвичайною назвою-SRAKA RADIO / Sвоє Rадіо Aндрія Kузьменка. На ньому можна було почути тут музику, яку Кузьма слухав у машині і яка йому подобалася.

kuzmaradion

21. Планувалося весну 2015 року Андрій Кузьменко стане одним із членів журі у шоу «Ліга Сміху».

22.У 2015 році Андрій Кузьма також озвучив дитячу мобільну гру  під назвою «Всяка музяка».Гра ця  розрахована для маленьких діток дошкільного віку. Герої різноманітних казок співають пісні, а завдання дітей розгадувати різноманітні загадки.

23.Ці рядки з пісні, яка мала увійти в новий альбом.

Ну і чому завжди так, шо життя нас відпускає
Часто зовсім не так, як ми самі того бажаєм
І чекаєм на знак, ні на грам не помічаєм
Як самі себе до краю прірви підпускаєм

 

  1. Як зауважують користувачі в YouTube, на відео “То Є Львів” на 1:00 можна помітити церкву, де через 2 роки Андрій вирішив “в останню дорогу”. Важко в такі моменти стримати сльози…

Автор:Роман Мельник

 

 

 

 

 


Кузьма СкрябінСкрябін

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Юрій Іщенко: ударник з серцем механіка

Його ударні партії часто звучать у вухах українських шанувальників важкої музики. У його арсеналі – декілька вибухових альбомів, десятки нестандартних “збивок” та пісень, вписаних золотими ...