[SALE]only

0

«Хто якщо не ми країну нашу в змозі підняти?» – рядки, що закликають нас робити щось для нашої держави. Саме таку думку доносить до нас гурт [SALE]only. З яким сьогодні ми матимемо змогу познайомитись ближче.

Гурт відносно молодий, утворився в 2011 році, але послухавши їх Ви не скажете що вони нещодавно на сцені.

Говорячи про гурт, не можна не згадати про Ліку Адаєву. Ця мила дівчинка, яка є вокалісткою гурту, має досить таки специфічний голос, і, скажемо чесно, досить гарно володіє ним. З першого погляду і не скажеш в якому жанрі вона співає. І, до речі, з усіх учасників цього складу вона найдовше в [SALE]only.

Наступним учасником колективу є Станіслав Потапенко. Своїм вокалом він не відстає від Ліки. Станіслав в гурті з листопада 2012 року. Прийшовши в колектив відразу посів місце менеджера. Пробивний хлопчина)

Олексій Середюк – драмер гурту. Милий, хороший та суворий хлопець, але драйву в нього дуже багато.

Святослав Тельних – гітарист. Так сталося, що зараз він єдиний, хто грає на гітарі в гурті. Варто сказати, що цей аспект не дуже впливає на музику, вона у них досить таки хороша.

Віталій Скальський – бас гітарист, куди ж без нього. У гурті він не так довго, як інші учасники, але за цей короткий час (з 2015-ого) він встиг сподобатись прихильникам.

Попри те, що гурт виступає на сцені не так давно, вони встигли зробити багато на музичній арені.

У 2012 році музиканти випустили сингл «Механізм», який відразу всім сподобався.

2013 — випускають міні-альбом «Кричи, что ты жив». Варто сказати, що якість музики та зміст пісень є дуже хорошими та не банальними, як це часто зараз зустрічається.

2014 — сингл «Правило четырёх» – після чого гурт брав участь в фестивалі «Завантаження».

У 2014 році вийшов, на мою думку, один з найкращих їхніх синглів – «Право бути вільним». Зі слів саме цієї пісні ми й почали нашу розмову. Але тут краще один раз послухати композицію, ніж багато про неї говорити.

І знову ж таки  в 2015 році виходить сингл «Залізний шлях». Випустивши цю пісню,  їдуть на такі фестивалі: «Индатреш», «Файне місто» і «Південь фест».

Нарешті, 1 березня 2016 [SALE]only нагадують про себе новим міні-альбомом  «Коли сліпий побачить світло». До нього увійшли три пісні: «Одвічна сповідь», «Коли сліпий побачить світло», «Понівечена мить». Цей альбом є чимось новим у творчості гурту, це виражається як у музиці, так і у текстах. Варто послухати, це дійсно як-то кажуть – годнота.

Отож, хто не чув – швиденько побігли виправляти це, а хто ж добре ознайомлений з [SALE]only – слухайте, насолоджуйтесь та підтримуйте їх. Всім добра ;)
Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі вісутні