Стильові суміші

0

Сьогодні, ми поговоримо про не зовсім звичайні рок-гурти.  Зацікавила? Отож читаймо.

Розпочнемо з  відомого усім гурту Роллік’с. Сказати, що вони грають просто рок – було б помилкою. Хлопці поєднують декілька жанрів. Перш за все – ню-метал, але ж не все так просто, у їхній музиці відчувається вплив такого жанру як репкор. Звісно ж, що музиканти навчились поєднувати те, що раніше було неможливим. І не лише в музиці справа, їх дотепні тексти лише додають неповторності гурту.

Далі варто було б згадати про популярний гурт Morphine Suffering. Був би він звичайним, не мав би стільки прихильників, а так – цікаві, актуальні тексти, які не можуть не захоплювати, про що свідчить навіть назва гурту. Але ще більше вражає їх музика, здавалося що все так просто, але ж ні – суцільна суміш металкору, пост-хардкору, електронної музики та дезкору – саме це приваблює сучасну молодь.

Ще одним не зовсім звичайним гуртом є ТАРТАК. На перший погляд чогось такого неординарного не помітиш, але ж тільки зануритись у це питання відразу випливе альтернативний рок, репкор, панк-рок, реп-рок, фанк. Чомусь мені здається, що це не зовсім стандартний набір для звичайного рок-гурту.

Також, варто згадати про ТНМК. Вони ж і є яскравими представниками репкору в Україні, а також в їхній творчості присутні риси хіп-хопу, фанку та  джазу. Це, до речі, один з перших гуртів в Україні, який розпочав використовувати цей жанр у своїй музиці. Хороший внесок в вітчизняне музичне мистецтво.

Просто необхідно було згадати про таких виконавців – ДримбаДаДзиґа. Якщо ж не чули, то ще є час послухати, а якщо ж ви вже впорались з цим завданням, то розумієте, чому вони потрапили в наш список. Ці енергійні музиканти зуміли поєднати в своїй творчості Фольк-рок, етно-рок та альтернативу. І, як на диво, вийшло досить таки цікаво, по-новому.

На останок варто згадати про гурт, який став дійсно новим, незвичайним у своєму роді. Думаю, що ви здогадалися, що я – про The Hardkiss. Хоч появились вони не так давно, та вже зробили великий внесок в подальшу музичну індустрію. Музиканти вирішили створити щось незвичайне, і з впевненістю можемо сказати, що в них це вийшло. До них в Україні ніхто так якісно не поєднував progressive-pop, електро, поп-рок,синті-поп. Ніколи не пізно розпочинати.

Кожен гурт є по-своєму оригінальним і цей список можна продовжити й далі, але хорошого відразу багато не можна.

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Spectaculum – лейбл, відкритий для твого гурту

Музичний лейбл «Spectaculum» – це компанія, що займається виробництвом, розповсюдженням і просуванням аудіо/відеозаписів. Основна увага приділяється рок-музиці і цілій низці її напрямків. Засновник лейблу Ілля ...