CHROMONDEAD та інтерв’ю разом.

Дата: 18-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Інтерв'ю; |

CHROMONDEAD

 

У нас в гостях не просто музиканти, це почесні ветерани важкої сцени. CHROMONDEAD почали рубати метал, коли багатьох з нас ще ну було в планах. На них вплинули в основі трешові виконавці, тому їх музику дійсно можна назвати важкою :) Тож понавчаємося мудрості в наших старших братів…

1. Офіційна дата створення гурту? 1989 рік, коли про вас вперше почули, чи 1992 рік, коли відбувся перший серйозний концерт?

Офіційна дата 1992 рік. Перший серйозний концерт відбувся у 1993 році на Фестивалі «Rock Since Terror”.

2. Які учасники першого складу гурту залишилися по сьогодні? Тримаєте зв’язок з тими, хто вибув?
З першого складу в гурті залишилися:

- Сергій Александров – вокал

- Володимир Трофімчук – гітара

- Андрій Кулеін – барабани.

Зв’язок підтримуємо, майже з всіма, хто був у команді.

 

3. Ви на досить довгий термін покидали сцену. Аж на 12 років! Що призвело до цього? Тепер, надіюся, ви будете частенько радувати новими піснями та концертами.

Насамперед напевно зневірилися в тому,що робили…Мрія – жити однією музикою – залишилася мрією…Всі пішли різними шляхами, щоб зустрітися через 12 років «без рожевих окулярів» і повних бажання творити насамперед для свого задоволення,котре ми б хотіли побачити в очах наших фанів на концертах…На жаль їх не так багато,як хотілось.

4. Щось було переосмислено під час розриву та прийнято до уваги? Все-таки не малий досвід маєте.

Гурт – це як сім’я…буває різне…Головне не зраджувати своїй меті і йти далі…І пам’ятати що ми всі різні,але один без одного просто – нуль.

 

5. Чим живе гурт сьогодні? Яка панує атмосфера між учасниками? Вираз «один за всіх і всі за одного» – це про вас?

Ми, просто, дуже давно знаємо один одного,навіть тих людей що з’явилися в CHROMONDEAD не так давно. Це наші старі знайомі по гурту PROPHECY XXI – наш гітарист Ден и клавішник Ярослав.

6. Над чим зараз ведеться робота? Буде вихід нового диску, сингли, концерти?

В цей час ми працюємо над зведенням двох пісень. Баладою «Goodbye!” и стормером «One Shot”,котрі повинні вийти зі студії найближчим часом.

 

7. Що мало найсильніший вплив на вашу творчість?

Звісно ж – творчість західних рок-гуртів.

8. Де гурт черпає натхнення? Чи в кожного музиканта своя муза?

Саме так. В кожної людини своя неповторна душа,в цьому напевно і є суть…доповнювати друг друга…такий собі творчий симбіоз.

CHROMONDEAD

 

9. Якщо припустити, що ваша пісня – це страва. Які інгредієнти в неї кладете, щоб вона стала справді смачною для слухачів. Тільки не кажіть, що рецепт секретний!

М’ясо!!! Та багато перцю. Навіть у баладах!

10. З якою піснею, що була приготовлена за цим рецептом, пов’язано багато цікавих та кумедних або важливих моментів?

Ця пісня є нашою візитною карткою – «To Live For To Die?!”- котра була написана для першого альбому «Your Fear» 1993року…Але м’яса і перцю у нас доволі в кожній з пісень!


11. Поговорімо про ідеальне? Якою ви бачите досконалу рок-культуру? І ви, як не від’ємна її частинка, що зробили б для розвитку?

Складне питання…Ідеального не існує – це міф…є тільки ідеальні ситуації та моменти, що стають вирішальними…

12. Які відмінності між виступами у дев’яності та теперішні роки? Розкажіть, будь ласка, про те, як підтримувались рок-концерти тоді, чи зросла кількість українських слухачів та власне про те, як виглядав виступ Chromondead.

Відмінність? В 90-х роках було більш романтики, це все було нове для нас та фанів. Все трималося на ентузіазмі та силами самих музикантів.

Зараз – більш вимог до техніки, якості матеріалу – по формі та змісту. Але людей на концерти приходе не так багато. Мабуть, це закономірність – все зайняло свої «ніші».

13. Що побажаєте для читачів «Крок у Рок»?

Мати гарний смак, слухати цікаву музику, та приходить на наші концерти!

Автор: Наталі Деметер
Фото: Сергій Ягубов

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: