SICKS[EE]D: РЕПЕТИЦІЯ ВИПАДКОВОГО ДНЯ

Дата: 28-03-2014; | Автор: Стасян; | Рубрика Інтерв'ю,Новини; |

Представник журналу «Крок у ROCK» у Чернівцях побував на репетиційній базі чудової молодої команди, яка грає в стилі Experimental Nu-Metal. Їх музика вирізняється професійним звучанням та характером, що надає індивідуальності в морі сучасних рок-гуртів. Викликає захоплення по-чоловічому бархатистий вокал, який міняється від кліна до екстремального, що абсолютно не заважає зрозуміти всі тексти. Лірика, з її соціальним змістом, – це, взагалі, окрема тема: деякі фрази спокійно можна розбирати на цитати. Поєднання потужних ведучого та бек-вокалу, качових рифів, змушують полюбити музику цього гурту з перших секунд. Знайомтесь: SICKS[EE]D – нью-метал високого рівня  з Чернівців.

01

Кореспондент: — Познайомився з вашою музикою в мережі, після того як побачив диски дебютного ЕР «Мегаполіс» в продажу, ще близько пів року тому. Дуже вразили мене якісними піснями. Розкажіть для нової аудиторії як ви «росли»?

Бодя (вокал): — Зібрались чисто випадково, поджемити, у 2008 році. Зібрав гурт Сергій (гітарист), так нажаль… Ха-ха. :) Із старого складу залишився тільки він. Наразі уже третій барабанщик, третій вокаліст. Помінялись гітаристи, помінялись вокалісти. Басист – пішов, прийшов.

Сергій (гітара): — Перша група яка була, в першу чергу, не те, щоб мінялись складом, ми взагалі інше грали.

Кореспондент: — Ви блюз грали? :)

Ваня (бас): — Історія цього гурту настільки нагадує історію серіалу «Санта-Барбара», навіть важко все зібрати, ми ніколи на цьому не зациклювались, тепер це такий склад, який він є.

02

Бодя (вокал): — Теперішній склад сформувався в 2010 році, коли після одного з відбіркових турів «Відродження», я подивився, послухав… І ми поїхали з Ваньою (бас) поїздом додому великим натовпом народу. Вирішили зібрати гурт, а Ваня на той момент був вже басистом в SICKS[EE]D. Так сформувались From Yesterday. Існування цього гурту вистачило на три концерти. Пограли, пограли, а після спільного концерту з АННА в Чернівцях, так сталось, що барабанщик SICKS[EE]D пішов. Та, щоб не шукати нових людей, вирішили об’єднати два гурти: вокал, барабани від From Yesterday, гітара, бас спільний. Почали працювати над переробкою програми From Yesterday під формат SICKS[EE]D.

Ваня (бас): — До прикладу, «Страх» – це пісня From Yesterday з самого початку.

Бодя (вокал): — Пішло багато часу на формування власного звучання, стилю, напрацювання матеріалу. Потім фестивалі почались: студфест «Хвиля», звичайно «Відродження» різних років, адже це Чернівці, отримали нагороду «Кращий басист», різні сейшени, виступали у Львові на фесті «M*Generation», «Гараж метал фест» 1-й та 2-й, в Кам’янці на півфіналі «Pepsi stars». Запам’ятався виступ на фесті «Квітка он рок», теж у Кам’янці-Подільському. Там нам найбільше запам’яталась публіка. Сама жива реально була в Кам’янці, відрив був просто шикарний. Хоча за той час, хвилин 40, що ми виступали, було 3 бійки, 2 в залі, одна на вулиці.

Кореспондент: — Це ж, напевно, не забавно.

Бодя (вокал): — Звісно не забавно, можливо через це нас і попередили щоб ми не закликали народ до слему, але радувало що публіка все-ж відривалась.

Ваня (бас): — Дуже сильно падає бажання грати, виступати на сцені коли тихо серед публіки. Хочеться, щоб динамічно все відбувалось. Якщо публіка від початку жива, то є бажання працювати для неї на всі 100 відсотків.

Бодя (вокал): — А коли віддаєшся, та відчуваєш себе ідіотом тому, що всі сидять собі за столиками і п’ють пиво, ніякої реакції, ніяких емоцій, пісня закінчилась, і вся емоція це – поставили бокал і «плеск, плеск, плеск,…»

Кореспондент: — Розкажіть, як відбувався запис першого ЕР-ішніка «Мегаполіс».

Бодя (вокал): — Ми довго до цього йшли, готувались. Багато часу витратили на пошук толкової студії, де зможуть якісно записати важкий стиль.

Сергій (гітара): — Сам запис треба було зробити за дуже короткий час, можеш собі уявити, яке це було навантаження, працювали з ранку і до пізньої ночі. За тиждень закінчили і далі все залежало від студії. А ми почали працювати над дизайном альбому.

Кореспондент:  — Вийшло дуже якісно і, насправді, відмінно. Яким чином ви потрапили на фестиваль “Червона рута – 2013″?

Бодя (вокал): — Тут взагалі все вийшло якось дивно. Ми думали, що вже пропустили момент подачі заявки, але за день до відбору нам подзвонив хтось з адміністрації фесту і запропонували участь.

Ваня (бас):  — Зранку нас чекав черговий сюрприз, відбір мав початись через годину після нашого приходу і, поки один заповнював анкету, інші побігли за інструментами. Ще й посеред пісні у Кості порвалась струна і останню пісню довелося грати без нього.

 

03

Бодя (вокал): — Звісно після такого виступу ми ні на що не розраховували і ввечері зібралися в мене дома трохи відпочити. Уяви наше здивування, коли мені подзвонив знайомий, який теж приймав участь, щоб привітати з проходом у фінал. Коротше, звичайний відпочинок перетворився у святкування.

Кореспондент: — В піснях з вашого першого релізу досить якісні барабанні партії, чому попередній барабанщик пішов і чи залишив він за собою якісь авторські права?

Сергій (гітара): — «Чому він пішов?» – для нас це теж загадка.

Бодя (вокал): — Авторські права можуть належати лише учасникам гурту.

Кореспондент: — Бачив у вашій співдружності у ВК в коментарях запрошення від фанів з Криму, куди ще вас запрошували? Чи планували ви з’їздити власним туром по Україні?

Ваня (бас): — Запрошували у різні місця, але не завжди умови були такими, щоб хотілося приймати запрошення.

Бодя (вокал): — Влаштувати тур було б чудово і вже не одноразово обговорювали таку можливість, але поки це лише роздуми.

Кореспондент: — Які ваші плани надалі?

Бодя (вокал): — Зараз плануємо зняти дебютний кліп, загартовуємо до серйозних виступів нового драмера, а надалі фестивалі, нові пісні і, взагалі, робота, робота і ще раз робота. В даний момент шукаємо менеджера для подальшого росту гурту. А всім читачам журналу «Крок у ROCK» бажаємо успіхів та міцного металевого здоров’я.

 

Інтерв’ю та фото: Сергій Сухолотюк – http://vk.com/rocknraw_info.

Графіка: SICKS[EE]D – http://vk.com/sickseed.

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: