Moonspell + Carved = файний хелловін

Дата: 07-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи; |

Moonspell + Carved = файний хелловін

 

А як пройшов ваш хелловін? Заздріть, бо ми відривалися під гарячих португальців Moonspell!

В ніч з 31 жовтню на 1 листопада в клубі «Бінго» гурт відіграв ювілейний п’ятий київський концерт. На цей раз в супроводі мали приїхати Hollow Haze з Fabio Lione на вокалі, який на сьогодні є провідним італійським співаком. Але гурт не потрапив в Україну, нажаль, їх виступ було скасовано.

Але гостей дуже порадував виступ death metal гурту Carved з Італії, які, чесно, таки підігріли вялу публіку.

Ще на початку концерту зала була напівпорожньою, але якраз до початку виступу хедлайнерів місця майже не було (пронести пиво від бару до зали було завданням 80 левелу)!

 

Знані фани відмітили, що концерт вперше тривав більше трьох годин, і він був розділений на дві частині, теж доволі незвично. В першій португальці представили альбоми Wolfheart та Irreligious піснями Opium, Mephisto, Awake, Night Eternal – о, як добре відриватися під знані хіти! Ще до початку другої частини шия благала про відпочинок. А в другій частині Moonspell знайомили українських фанів з найзнаковішими піснями нового альбому Alpha Noir/Omega White.

 

Окремої уваги заслуговує кавер на пісню New Tears Eve гурту Type O Negative. Це надовго впало в серце усім присутнім.

Порадувала організація: якось все було майже по-домашньому. Добрий клуб, адекватні бармени і привітна охорона (Оо). Не порадувала публіка. Хотілося більшої віддачі в таку темну ніч: ні тобі слему, ні тобі танців, ні – це просто не зрозуміло – хелловінських костюмів. Тобто, хтось таки витратив гроші і час на містичні образи, але то були поодинокі випадки, і загальну хелловінську атмосферу створити не вдалося. Не враховуючи музичного супроводу.

Автор: Ксенія Непокірна
Фото: Jenio Jerico

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: