Scorpions й симфонічний оркестр

Дата: 13-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи; |

Scorpions й симфонічний оркестр

 

Існують такі моменти, коли мрії стають реальністю. Сьоме листопада 2013-го року стало саме таким моментом. Чи чули Ви коли небудь справжній РОК разом з симфонічним оркетром? Думаю ?після цього питання Ви точно згадали про Scorpions

То був навіть не рок, то був справжній симфо-метал з неймовірною енергетикою, яка заполоняла людей навіть на секторах київського Палацу Спорту.

Національний український симфонічний оркестр надзвичайно гармонійно вписався у рок-атмосферу, не було нічого зайвого. Всі партитури прописані професійно. Ну а як же інакше, коли виступають легенди!

 

У кращих традиціях рокерів концерт почався з невеличким запізненням, але це можна пробачити Як тільки оркестр зайняв свої місця – зал наповнився хвилюванням і… ось воно! Гурт вийшов на сцену і дійство почалось. Хлопці запалили вогники ще з першої пісні і тримали їх протягом усього концерту, можливо навіть довше. Сет-лист продуманий, гармонійний, хоча я не почула тих пісень, про які мріяла. Але головне, що збулися мрії багатьох.

Scorpions й симфонічний оркестр

 

Кожна пісня була відіграна на всі 100%, Клаус навіть затанцював із нашим прапором, який йому презентували прихильники. Напис «My life like a hurricane» був надзвичайно доречний в той момент.

Коли почався вступ безсмертної «Wind of change» особисто у мене в душі відбулось виверження вулкану, а коли Клаус просвистів впізнавану усіма мелодію – мене захлиснуло щастя.

 

Вразила публіка, вікова категорія якої від 5 років і до..! Кожен відчував, кожен співав, всі були єдиним цілим, як воно буває.
Представляю Вашій увазі сет-лист концерту, аби ті, кому не пощастило бути у той день у Палаці спорту, хоч якось уловили тогочасну атмосферу:

1. Sting in the tail

2. New generation

3. The Zoo

4. We’ll burn the sky (хлопці запалили не лише небо;)

5. We don’t own the world

6. Send me an angel

7. You and I

8. The best is yet to come

9. No one like you

10. Big city nights

11. Still lovin’ you

12. Wind of change

13. Rock you like a hurricane

Висловлюємо подяку агенству «Дель Арте» та Ользі Стельмашевській за надану можливість почути легенд наживо!

Автор й фото: Марія Мате

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: