Sunsay тут й зараз.

Дата: 07-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи; |

Sunsay тут й зараз.

 

Кожний артист вирізняється на фоні інших якоюсь особливістю, цікавинкою, не банальністю. Бо якщо він не виділяється, то вже ніякий він не артист.

До чого я це… Не на кожному концерті почуваєш себе вільним та… повністю голим. Заявлена в анонсі концерту гуртом Sunsay «нагая музыка» на практиці такою і виявилася. Живою, дихаючою – і абсолютно відвертою.

 

Варто зазначити, що Sunsay справді яскраво виділяються на українській сцені. Цей гурт сонячний, як і назва, має дуже теплу і добру музику. Але новий проект – Unplugged – він особливий навіть для цих чуваків. Їхня музика не існує на записах, вона виливається ексклюзивно на слухача в форматі «тут і зараз». Все, що відбувається на сцені, створює з залом симбіоз, вирощує єдиний організм, змінює реальність. Як? По-перше, шаленою енергетикою. По-друге, особливими інструментами: банджо, укулеле, кахоном, волинкою. І по-третє, самою Малою оперою. Хто був у Києві в Малій опері, той зрозуміє.

 

Напівпокинута, напівзруйнована, в опері завжди особлива атмосфера і чудовий звук. На сором багатьом сучасним клубам – ця будівля досі збирає повні зали. От як на виступі Sunsay’я!

До речі, аудиторія була дужа вдячна. Гурт двічі викликали на біс, від того ґвалту старі стіни тряслися, і було видно, що хлопці такої віддачі навіть не очікували.

 

Але ось магічне дійство завершилося. Хоча, мені здається, воно просто тепер живе в мені.
Побачите афішу Sunsay – ідіть не роздумуючи. Нехай тепла і сонця у вашому житті стане трошки більше :)

Автор: Ксенія Непокірна
Фото: Вікторія Бахольська

Sunsay тут й зараз.

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: