People Eat People у якості Korn, Limp Bizkit, SOAD, Slipknot…

Дата: 12-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; |

People Eat People у якості Korn, Limp Bizkit, SOAD, Slipknot...

 

8 листопада моє рідне місто Кривий Ріг порадували своєю присутністю круті хлопці з Донецька People Eat People. Привезли вони із собою значну кількість каверів на такі гурти, як Korn, Limp Bizkit, SOAD, Slipknot, та інші, а також свій власний новий альбом. Відбувався концерт в рок-клубі MadiSan. Це таке собі затишне місце в центрі Кривого Рогу із власним баром, сценою, та кількома реп-точками. Місцеві рокери частенько полюбляли вештатись поруч, попити пива, подивитись концерти, які показували в барі в запису.

 

Ми прибули до клубу за годину до початку концерту із ціллю взяти інтерв’ю у хлопців. Забігаючи наперед скажу, що інтерв’ю ми так у них і не взяли, а на концерт можна було сміло їхати години на півтори пізніше. Отож ми разом із фотографом стали чекати хлопців у барі, заодно подивились концерт Серж Танкіана із симфонічним оркестром. Ближче до початку концерту до клубу вже потрохи почав сходитися люд, усі чекали, але хлопців так і не було. Справа у тому, що РЕР потрапили в затор десь по дорозі до міста, і тому запізнювались. Приїхали вони хвилин через 30 після зазначеного початку, із швидкістю світла повискакували із машини і побігли до зали. Декілька хвилин чексаунду і концерт почався.

 

І де вони взяли стільки енергії? Навіть після важкої та нервової поїздки хлопці були немов струмом вдарені, стрибали як навіжені по сцені, словами не передати,як це було класно. Публіка одразу підхопила настрій музикантів, і закружляла в прекрасному танці слему. Після кількох каверів РЕР зіграли свою пісню Another Life, яку народ зустрів оваціями та сьоркл пітом. Взагалі, протягом усього концерту було зіграно увесь новий альбом Louder, який був вдало змішаний із каверами на світові хіти різних нюметал гуртів.

 

Окремо варто написати про настрій музикантів. Вокаліст Олег постійно спілкувався із публікою за що йому окрема дяка. Круто вели себе гітаристи Саня та Андрій, останній був у футболці Ліверпуля та постійно корчив смішні пики. Навіть басист Віталій, що був через гіпс на нозі прикований до стільця просто вибухав енергією, його дреди літали по усій сцені. Ну і звичайно дівчина Ріната за барабанною установкою придавала особливого шарму чоловічому колективу. В цілому, було дуже круто, сподіваюсь хлопці ще не раз навістять наше місто.

Автор: Евген Колодійчак
Фото: Сергій Косицький

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: