ProjectRock завітають до України.

Дата: 13-02-2014; | Автор: Стасян; | Рубрика Інтерв'ю,Афіша,Заходи,Новини; |

ProjectRock завітають до України.

 

Що: надкрутий проект, про який ти навіть не мріяв!

Тільки-но уяви: рок-зірки світового рівня, що рвуть зали з перших акордів, зібралися разом в гурт ProjectRock та приїжджають в Україну!

Легендарні рокери з різних бендів згуртувалися та й вирішили заграти кавери, що колихають увесь світ – тай твоє серце – вже не перший рік. Тобто до болю знайомі мелодії, випущені зі сцени з шаленою енергетикою. Тільки-но уяви!

Де: по всьому світові – і в Києві!

Коли: о, вже скоро. Можеш починати готуватися. Перший концерт відбудеться в 19 квітня в клубі Бінго.
Хто: Ти не повіриш

• Tim Owens (Judas Priest)

• James Kottak (Scorpions)

• Keri Kelli (Alice Cooper/Slash Snakepit)

• Rudy Sarzo (Ozzy Osbourne)

• Teddy ‘Zig-Zag’ Andreadis (Guns ‘n Roses)

Ну що, вже закортіло? Завітай https://vk.com/event63687817

ProjectRock завтіають до України.

 

Нам теж, а особливо після палкого запрошення Тіма (Tim Owens) та Кері (Keri Kelli), які приїхали до Києва на прес-конференцію. Буремний Київ, пропахлий шинами та сльозогінним газом, зустрічав ще й незвичним для музикантів холодом. Але ми все ж спробували трошки розпалити атмосферу – і вийшло чудове, тепле спілкування.

ProjectRock завтіають до України.

 

Звісно, журналістів, як і звичайних фанів, хвилювало найголовніше питання: що цікавенького ProjectRock везуть в Київ? Наприклад, вогняне шоу або оголених дівчат… І цікавенького виявилося багато: нова 2-х годинна програма, свіжі пісні та live-відео, і повноцінний альбом найближчим часом! Звісно, про дівчат у полум’ї ніхто не зізнався ;)

ProjectRock завтіають до України.

 

Тім зізнається, що новий матеріал дещо схожий на … *та-та-та-та* … Foo Fighters, Muse та Pink! Дещо дивне поєднання, і щось мені підказує, що в цих хлопців музика вийде гарячішою.

 ProjectRock завтіають до України.

 

До речі, питання співпраці в гурті постає ребром: всі вони звикли до своїх команд, і працювати в новому складі не завжди просто… Але! Навіть не це часом заважає творчості, а важко просто зібратися усім разом. (Ну що, музиканте, згадав себе і свій гурт?)

ProjectRock завтіають до України.

 

За словами Кері, всі музиканти – одна родина, і розходження у поглядах на звучання вирішуються легко. Ніяких суперечок чи безглуздих бійок. Критерій лише один: завжди виграє пісня. Тому що «we love the music».

ProjectRock завтіають до України.

Одна з особливостей проекту – його відкритість. Тобто якщо музиканти з інших проектів виявлять бажання приєднатися, ProjectRock до цього готовий. Навіть не виключають можливість записати матеріал із жіночим вокалом!

ProjectRock завтіають до України.

 

Ну і ми не могли пропустити цей момент, щоб не спитати: а з ким з українських музикантів вони б заграли? І знаєте що? Ні Кері, Ні Тім не знають жодного з наших митців! Отакої, добрий привід задуматися про підтримку вітчизняного виробника.

ProjectRock завтіають до України.

 

Хоча, звісно, за час своєї кар’єри хлопці неодноразово бували в Україні. Кажуть, що політичні події ні в якому разі не вплинуть на їхній виступ, запланований на середину квітня. Зрештою, музика – не політика. Хтось може займатися благодійністю, підтримувати політиків чи кампанії… Але музика – вона більша, живучіша та важливіша за усі ті балачки.

ProjectRock завтіають до України.

 

А Кері поцікавився, чи можуть вони зараз поїхати на Майдан? І, не дивлячись на морозну погоду, таки поїхали

Ну, і як у визнаних музик, журналісти попросили пораду для молодих виконавців. І отримали досить емоційну відповідь: «Шоу-бізнес – важкий бізнес. Треба грати на своєму інструменті вдень і вночі, рік за роком. І навіть якщо ти дуже хороший, це не дає гарантій, що ти проб’єшся наверх. Але якщо двері причинилися – скоріш просовуй ногу!»

Враження після спілкування з хлопцями залишились такі: forever young! Це молоді, внутрішньо вічно молоді люди, які не зважають на вік, на пору року, на географію і політику, вони просто грають рок! Бо рок для них – це життя! Як і для нас з тобою ;)

Тож вже чекаємо на концерт ProjectRock в київському клубі Бінго цієї весни!

Автор: Ксенія Непокірна.
Фото: Василь Осадчий.

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: