Skinhate та Long City в Кривому Розі, або день харизматичного барабанщика

Дата: 25-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи; |

Skinhate та Long City в Кривому Розі, або день харизматичного барабанщика

 

Приїзд хлопців із Орджонікідзе викликав доволі великий ажіотаж, народу біля рок-клубу MadiSan, де відбувався концерт ближче до початку зібралось багатенько. На цей раз навіть стояли два дядьки в формі, перевіряли людей на наявність алкоголю. А так, в цілому атмосфера перед концертом була звичною, народ стояв на порозі клубу та потягував собі пиво в очікуванні початку.

Розігрівав Skinhate місцевий гурт Long City. Хлопці грали такий собі хардкор із текстами на тему «ламай систему». Публіка швидко підхопила настрій та зарядженість гурту і закружляла в слемі. Потім навіть з’явилось кілька місцевих мошерів, які почали відчайдушно бити повітря, як і подобає усім поважаючим себе мошерам. Мені особисто цей гурт більше всього запам’ятався лисеньким харизматичним ударником, було помітно, що він на цьому концерті віддавав всього себе. Ну а потім Long City завершили свій виступ і місце ударника зайняв ще більш лисенький і харизматичний Олександр Кухтін.

І почалося… Наступну годину увесь клуб буквально вибухав із кожною новою зіграною піснею, із особливою віддачею публіка відірвалась під такі хіти гурту, як «Пістолет», «Квиток до Раю», «Харе Кришна», та пісню із дуже лаконічною назвою «На х*й». Кожну пісню натовп супроводжував волдезом або сьоркл-пітом, і в них засасувало майже кожного, хто знаходився у залі. Якщо ти хотів просто спокійно подивитись концерт, то треба було стояти десь осторонь і відштовхувати від себе слемерів, які час від часу вилітали зі спільної купи.

На цьому фото Кухтін нагадує Єнса Кідмана із Meshuggah.

Також на концерті можна було придбати мерч гурту, а саме магнітики, футболок нажаль не було, але хлопці обіцяли, що скоро будуть. В цілому, публіка не надто охоче купляла мерч, більше уваги було виділено подіям на сцені, де атмосфера була неперевершеною і непередаваємою на словах. Сподіваюсь, що цей далеко не перший виступ Skinhate у Кривому Розі не був останнім.

Автор: Просто Колодійчак
Фото: Сергій Єврейський

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: