nobody.one у Києві, вивчення магічного слова та виконання…вокальної пісні!

Дата: 17-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи,Новини; |

akiSVLHtAks

Доброго вечора/дня/ранку/ночі, шановні читачі!
Вчора у столичному клубі Бінго відбувся концерт, котрого фанати самарської інструментальної музики чекали майже півроку. nobody.one повернулися до Києва, щоб зіграти для нас останній раз у цьому році, а в іншому повернутися знову!

Перші слухачі почали збиратися під клубом Бінго вже десь о 17:30, а приблизно о 18:15 вже добряча сотня чекала моменту, коли ж людей почнуть пускати до клубу. Десь о 18:30 усі бажаючі змогли зайти і до концерту залишилася рівно година.

Першою з відмінностей ГромоТуру(як його називає сам Сергій) було те, що на столі(де зазвичай продається мерч) мерчу не було. Але у усіх бажаючих була можливість купити альбоми Head Movies, Does та The Wall Eater на фізичних носіях. Як на мене, це дуже гарна можливість поповнити свою колекцію музичних дисків, якщо Ви, звісно ж, ловите від цього кайф. До того ж, це фінансова допомога музикантам. До речі, поряд із дисками продавався перший випуск нашого журналу Крок У ROCK. ;)

Коли я зайшов у залу, там було приблизно 100-150 чоловік. І, по традиції, нас знову розважали колонки, з яких лунали безсмертні хіти міжнародної рок- та метал-сцени. Усе було як зазвичай, але щось раптово почало різати вуха. Як виявилося пізніше, серед таких величних хітів хтось умудрився програти якусь клубну музику, але вона швидко перестала грати, і все повернулоя у своє звичне русло.

Тим часом у залі вже назбиралося приблизно 450 чоловік, пройшло декілька хвилин на годиннику була 19:30 і це магічне інструментальне дійство розпочалося.

Заграло інтро, котре знаменувало початок, на сцену вийшов Рустам, котрого усі ми знаємо і любимо, зайнявши своє звичне місце, слідом за ним з’явився новий бас-гітарист Юрій Качалов. Наступним, як ви вже здогадалися, вийшов Король Надєлу, самарський віртуоз, Сергій Табачніков. До речі, як мені підказує мій постійний співавтор Капітан Очевидність, зміни у складі відбулися як у гурту nobody.one, так і у арсеналі його фронтмена і єдиного постійного учасника. У цьому турі знаменитий Фендер залишився вдома, а до нас приїхав, якщо я не помиляюся LTD(точніше ELITE M-II). Як колись сказав Слеш:”У кожної гітари своя душа, а кожна душа відкривається по своєму.” Сергієві вдалося відкрити найпотаємніші куточки душі нового інструмента і показати усю красу та об’ємність звуку.

Першою піснею, котра відкрила концерт, стала композиція під назвою Leerg з альбому Head Movies. Як правило, музикантам дуже рідко вдається підхопити настрій слухачів та закласти перші цеглини у дім, назва якому “Атмосфера”, але Сергію, Рустаму та Юрію це вдалося на всі сто відсотків! А відразу за нею хлопці зіграли Сhange та легендарний JB. До речі, Сергій зіграв соло із цих пісень трохи по-новому, зробивши їх більш об’ємнішими та у деякій степіні, новішими.

Після цього Рустам вирішив, що слухачі хочуть попити трохи простої води, і майстерно викинув пляшку із водою у залу. Але, судячи з усього, пляшка відчувала себе дуже самотньою і вирішила “поцілуватися” з проектором. На щастя, проектор не постраждав.

Hu7JybLzsQM

“Доброе утро, Киев!” – привітався Сергій у звичній для нього гумористичній манері, – “Поднимите руки те, кто пришел на концерт nobody.three впервые,” – таких виявилася добряча половина залу, – “Поздравляю вас, теперь вы члены огромной семьи ноубадианцев!” Під радісні вигуки та оплески церемонія посвячення у спільноту фанатів була закінчена і концерт продовжився піснею під назвою Rumble, відразу за нею Shuffled God, вставні слова якої співали всі, слова якої лилися із душі кожного і наповнили зал атмосферою котра западає у душу, котру неможливо забути. Після цього звучали Farvel, Lifeline та The Duck Song, котрі, мало того, що на записі шикарно звучать так ще і при прослуховування наживо дарують космічні відчуття.

Настав невеликий антракт, усі мали можливість перепочити та набратися енергії, поділитися враженнями та приготуватися до другої половини концерту.

І ось, на сцені знову з’являється Рустам, але вже з серйозним виразом обличчя, новій, чисто чорній, футболці і без своєї кепки. А це значить, що зараз буде щось дуже складне. Барабанне соло Рустама було шикарним, по-іншому і не скажеш. Спочатку він грав циклічно, але потім вразив усіх присутніх своєю швидкістю гри на інструменті. До речі, Рустам – дійсно унікальний музикант. Мало того, що він професіонал у своїй справі, він справляється ще з одним дуже складним завданням. Дуже мало людей можуть балансувати на грані серйозного і веселого, складного і простого одночасно, а Рустаму, здається, це доставляє не абияке задоволення.

Далі настала черга Юрія Качалова розважати народ. Він також почав грати циклічно, але на його серйозному обличчі все частіше і частіше з’являлася усмішка, він спіймав той самий зв’язок із слухачами і усі разом із ним викрикували “Хей, хей, хей!” Справжнім сюрпризом було те, що Юрій разом із Рустамом почати грати пісню Seek & Destroy гурту Metallica, але без гітарної лінії. Трохи пізніше таки з’явився Сергій, і композиція була обіграна у повному об’ємі.

А відразу після пісень Set та Bring It On Сергій Табачніков навічив нас магічному слову на всі випадки життя:
“- Передай мне масло и хлеб.
- РОК Н РОЛЛ!”
“- У нас закончилась туалетная бумага, мне пришлось подтереться тем, что было под рукой.
- РОК Н РОЛЛ!”
…і ще ціла купа ситуацій.

Наступну пісню оголосив Сергій:”А сейчас дамы приглашают…следующая песня!” Цією піснею стала Horizon, потім Home, котрі знову погрузили нас у щось космічне, те, чого так просто не зрозуміти, а якщо і зрозуміти, то для кожного відкриється щось нове, не схоже на те, що було раніше.

“Следующая песня про бабушку.” Deadman стала якоюсь точкою спокою, бо під неї особливо хедбендити не хотілося, хотілося просто вслухатися.

“Киев, а теперь давайте споем!” – закричав Сергій, – “Я понимаю, это для вас первый раз, вы ещё не знаете слов, но давайте напряжем наши сфинкторы и сделаем этот выходной день!” Дійсно, співати пісню Sunday вокально це дещо насподівано, але це дарує незабутні відчуття.

Фінальною піснею стала Through, музиканти поклонилися, подякували слухачам і пішли за куліси. Але народ не здавався, усі скандували “nobody.one! nobody.one!” І ми отримали результат. Зі словами “Есть, есть у нас для вас специальная песня, есть!” Сергій, Юрій і Рустам зіграли Kanalya, а справді фінальною стала композиція Fluke.

“Спасибо, Украина! Мы вернемся к вам весной!” – закричав Сергій і шквал схвальних вигуків та аплодисментів взірвав залу. У слухачів полетіли медітори, бабанні палички і бутилка із водою(на цей раз Рустам виявився не таким прицільним, і проектор не спіймав ще одного поцілунку). Сергій і Юрій пішли за куліси, а Рустам зняв нас усіх на камеру для передачі “Надел!”

Концерт закінчився, усі хвилею покинули зал, життя знову сповільнилося, дехто стояв у холі, обговорював концерт, ділився враженнями. Хочеться подякувати організаторам за те, що у нас є можливість бувати на таких чудових концертах, музикантам за створену атмосферу, Рустаму і Юрію за “жирний” звук, що пробирав до кісток, Сергію за чудову музику, звукооператорам за те, що можна було зрозуміти, яку пісню виконують зараз.

І справді було шкода, що такий концерт закінчився, і ми побачимо nobody.one лише весною, але я щиро сподіваюся, що весною буде масштабний тур по декільком містам нашої Батьківщини, і більша кількість слухачів зможе насолодитися дійсно якісною музикою!

Рок н ролл!

Автор: Микола Буняк
Велика подяка Тетяні Семейко за фото.

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: