Інтерв’ю з Forbidden Shape

Дата: 24-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Інтерв'ю; |

Інтерв'ю з Forbidden Shape

 

Сьогодні у нас в гостях московський гурт Forbidden Shape. Це гурт який грає thrash’n’death – конструкції, доповнені класичними heavy metal – рифами, елементами prog-metal и навіть фолк-мотивами. Лірика їх викриває різні фобії. Нажаль, я не знайшов багато інформації про гурт тому доведеться знайомитися ближче.

1. Який склад на сьогодні має гурт ?

Gungrind: Проект Forbidden Shape є студійним і в його записі брали участь музиканти гуртів «Who Dies In Siberian Slush», «Decay Of Reality», «Abstract Spirit» (Gungrind, ES, Hater, Stellaghost). На ударних зіграв Андрій Іщенко, добре відомий за участю в цілому ряді успішних російських метал-проектів.

2. Чому саме суміш стилів, а не класичний треш, наприклад?

Gungrind: Ідея намішати в музиці кілька напрямків не нова, і не нами придумана, проте вона завжди цікава, мені здається, (як автору, і як слухачеві). Це цікаво як грати так і слухати, я маю на увазі якийсь мікс зі стилів та напрямків металу. Хоча все ж основа нашої музики таки death-metal.

ES: Моя думка така, що death metal – найкраща музична основа для концептуального проекту про туманні властивості розуму. Різні стилістичні вкраплення додають різноманітності і підсилюють ефект сприйняття.

3. Наскільки «страшною» може бути ваша лірика?

Gungrind: Лірика наша сама по собі спочатку планувалася “нездоровою”. В тому сенсі, що про криваво-кишкові справи якось особливо співати не збиралися, а от про всякі безглузді й моторошні наїзди на психіку і душевний спокій чому – б і ні. Самі знаєте, що часом присниться таке, від чого ходиш пів дня прибитий.

ES: Не думаю, що теми «тривожної фрустрації егоцентричного суб’єкта», або «закоханого психопата-сновиди» болюче страшні. Швидше вони тривожні і гротескні. У слухача завжди є можливість скласти свою думку.

4. У вас нещодавно вийшов альбом, чи плануються якісь заходи у його підтримку?

Gungrind: З приводу виходу альбому і деяких заходів пов’язаних з цим не знаю… все може бути, думаємо. У першу чергу хотілося б, щоб його почули люди, а вже тоді заходи нікуди не дінуться.

5. З яким казковим звіром ви б пов’язали свій гурт?

Gungrind: Щодо казкового звіра – це складно. Найближче, напевно, Штуша-Кутушу – був такий зловісний радянський мультик про цього диво – звіра.

6. Що б ви хотіли напряму сказати нашим читачам? Може якісь побажання?

Gungrind: Усім читачам вашого видання бажаю хорошої музики! Справжньої! Будь-то death-metal, будь-то диско!

ES: Знайомтеся з нашим проектом але бережіть при цьому мозок.

Автор: Станіслав Потапенко

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: