Гурт Фіолет у Києві.

0

Майже кожен вечір на центральній вулиці Києва – Хрещатику, відбуваються різні музичні події, і вечір 21 квітня не став винятком. До київської “Бочки” завітав із концертом луцький гурт “ФІОЛЕТ”. Забитий до неможливості маленький паб чекав на своїх героїв.

Гурт Фіолет у Києві.
І от коли на сцену вийшли Максим Канюка, Кирило Нечмоня та Олександр Оренчак, зала зустріла їх дружніми оплесками, адже це були учасники конкурсу на кращий кавер фіолетової пісні. Не втрачаючи часу на зайві розмови музиканти почали свій виступ власне із пісні, що привела їх сюди -“Долоні”. Кавер вийшов хорошим, душевним. Не дивлячись на хвилювання хлопці чудово виконали пісню. Не можна промовчати про їх власні пісні, які теж були виконані із душею.

І ось на сцену піднялись винуватці цього дійства – гурт “ФІОЛЕТ” у складі Сергія (Колоса) Мартинюка, Миколи Тимощука, Андрія Олексюка, Петра Свіста та Валентина Миронюка. Публіка зустріла гурт оплесками та захопленими поглядами.

Концерт почався із теплої пісні “Тут були колись ми”, і відразу вогниками ніжності та любові загорілися очі глядачок. Пісень було виконано багато, серед них були і такі старенькі, як “Трохи тепла”, “EGO(не давай)”, та апогеєм виступу стали “СМС-ки до Бога” та “Соколята” В’ячеслава Хурсенка. Ці пісні настільки пробирали до душі всіх зібравшихся, що вони немов би впадали у транс від голосу та сенсу пісень. На УРА були виконанні такі білоруськомовні пісні, як “Мейсца пакути” та “Грай”(кавер Ляпіса Трубєцкого). Чудове рок’н’рольне звучання було надано пісні “Я твій”, яку глядачі співали, подекуди, голосніше за Сергія. Також вечір було запалено всім відомою піснею “Хлопці з Бандерштату” (кавер Братів Гадюкіних).

Гурт Фіолет у Києві.

Серед новеньких пісень прозвучали «Щось моє», «21 грам», «Весна» та «Вагомі слова». Останні 2 мають відношення до лідера гурту “ТАРТАК” Сашка Положинського, який написав текст до “Весни”, а пісня “Вагомі слова” була написана ним разом із “ФІОЛЕТОМ”.

Київ довго не відпускав хлопців зі сцени, що і не дивно, адже вони того дня стали надзвичайно рідними та своїми для кожного. Виступ на біс затягнувся приблизно на півгодини, хоча слідкувати за часом у той момент було просто нереально. На біс було виконано (увага) СІМ пісень, і кожен прихильник відчув себе щасливим.

Повертатись додому після концерту не хотілося, бо усі думки були зайняті лише цією подією та голосом Колоса. Це було неймовірно, і поки ви не відвідаєте моїх емоцій – не зрозумієте;) Тепер з нетерпінням чекаємо на Колоса та компанію восени.

Автор: Марія Мате

Фото: Альона Лобанова

Гурт Фіолет у Києві.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні