Привіт з Москви – гурт “Тараканы”

2

Хто. З привітом із Москви – гурт “Тараканы”; російські панки, які вже не перше десятиріччя на сцені і продовжують активно працювати.

Де і коли. Арт-паб “Бочка на Подолі”, Київ, Україна, 11 квітня.

Чому. Гурт презентує свою нову програму “MaximumHappy Tour I”, виконують нові пісні + хіти, тур охопив міста Росії та України.

З головними ролями розібралися – перейдемо до найцікавішого. На питання “Ну як воно?” відповім однозначно: було гаряче. Всім. Піт стікав не лише з Сіда (Дмитро Спірін), який викладався наповну, і музикантів, що давали драйву. Спекотно було у кожному куточку паба. Адже ця енергія не могла не зачіпити!

Аудіторія була, як-то кажуть, “зачьотна”. По-перше, вітали традиційними вигуками “Hey-Ho, Let’s Go!” – гучно, щиро і міцно. Ну, як треба. По-друге, ніхто не стримувався у виразах. Якщо було “дуже добре”, то з зали так і кричали. Тільки на ненормативній лексиці. Якщо хотіли комплімент музикам зробити – то так і вигукували. Теж ненормативно :)

Привіт з Москви - гурт “Тараканы”

Але головне – це щирість. П’яні панки емоції не підроблюють і не грають – вони або отримують задоволення, або йдуть.

Зала була повною.

Атмосфера. Автентично панківська. Дика, трошки руйнівна, збудована на протесті – але безмежно позитивна!

Привіт з Москви - гурт “Тараканы”

Виконання. На гідному рівні. За останні роки склад гурту змінювався, і коли хлопці грали хіти минулих років, це відчувалося. Ті ж звуки – але виточені іншими руками. Що ж стосується нової програми, вона традиційно просоціальна, важка в звуковому плані і музично приваблива. Цілком в стилі “Тараканів”.

Порадував Сід – він веде себя як професійний фронтмен, і це подобається. Для будь-якого гурту або виконавця замало просто грати. Треба спілкуватися з аудіторією. Дякую хлопцям – вони це зробили. Заразом і трошки порекламували свій новий альбом.

Привіт з Москви - гурт “Тараканы”

Організація. Добрим був звук, привітними хлопці на вході і дівчата на барі. Додаю “плюс” за рекламну кампанію – здається, всі, кому потрібно, знали про концерт. По закінченню влаштували автограф-сесію і продаж мерча – ще одна можливість фанів поспілкуватися з обличчям російського панку.

Грати почали вчасно, о восьмій з копієчкою, і закінчили о десятій – як раз для тих, хто поспішає, і для тих, хто хоче до опівночі ще “поквасити”.

В офпабліку Вк було зазначено, що на розігріві гратимуть “БілкИ”. І де – і нема! Сід між піснями потім сказав, що хлопці напередодні хильнули зайвого і невзмозі грати. А я вам скажу, що вони були в “Бочці” у той час, і таки справді не в адекватному стані. Як це розцінювати: негативно чи поблажливо, вам вирішувати. Я це вважаю непрофесійним.

Привіт з Москви - гурт “Тараканы”

Загалом, оцінюю подію на 8 з 10. Не сподобалася деяка маркетингова награність в поведінці хлопців. Не сподобалося, що не вийшов support-гурт. Але енергетика – суперова. Тому чекатимемо, коли “Тараканы” приїдуть з другою частиною програми в українську столицю. Таких концертів повинно бути більше.

P.S. Хтось з фанів у Вк пропонував взяти на концерт дихлофос. Не допомогло б :)

Автор: Ксения Непокорная Белоногова.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні