Українськи Фести.

0

Якщо б мене хтось коли-небудь спитав куди поїхати, якщо зриває дах від монотонності та втоми, я без вагань порадила б музичні фестивалі. Ну а що? Тисячі нових облич, звуки улюбленої музики, шалені емоції та спогади, що не покинуть до старості. Як то кажуть ─ ляпота! А щоб ви менше часу витрачали на пошуки відповідного, ваш покірний слуга Крок у Rock підготував для вас підбірку найкрутіших рок-фестивалів року. Користайте!

1.Західфест

Фестивальна традиція цього наймасштабнішого рок- івенту України почалась лише у 2009 році. Драйв, рок, шалені люди, відрив, ─ і це ще далеко не повний перелік речей, що захоплять тебе у скажений вир емоцій. А ще цей фестиваль унікальний тим, що тут виступають не лише українські виконавці, але й чимало рок-старів світового рівня. Тож не лови гав і замовляй квиточки поки ціни ще не дуже кусаються.

Коли: 19 – 21 серпня 2016 року
Де: с. Родатичі, Городоцького району
Вартість: 600 грн за три дні
Офіційна спільнота: https://vk.com/zaxidfest

2.Файне місто

Ще один «must go» літа, пропустити який вважається якщо й не гріхом, то великою
помилкою. На сцені цього фестивалю виступають справжні світочі українського музичного простору : ONUKA, THMK, PIANOБОЙ, ТАРТАК. Також приємною несподіванкою стане приїзд шведського гурту PAIN, білоруського BRUTTO та колишніх переможців Євробачення – файних хлопак із Молдови ZDOB SI ZDUB. А ще приємним бонусом стануть відвідини файного міста Тернополя, яке не може не вразити своєю теплою атмосферою та гостинністю.

Коли: 7 – 10 липня
Де: Міжнародний аеропорт «Тернопіль»
Вартість: 500 грн за 4 дні
Офіційна спільнота: https://vk.com/fainemisto

3.Республіка

Фестиваль, який щороку приймає багато активної молоді з різних куточків України у стінах середньовічного Кам’янець- Подільського замку. Основним гаслом фестивалю є слова: « Мистецтво – наша зброя». Саме тому тисячі творчих людей щороку знаходять тут прихисток та натхнення. Безліч крутих гуртів, камерна атмосфера камерного міста, стрітарт. Не провтикай!
Коли: 1 – 4 вересня
Де: Кам’янець- Подільський
Вартість: 270 грн за 4 дні
Офіційна спільнота : https://vk.com/respublicafest

4.WOODSTOСK Ukraine

Своєрідна українська версія легендарного фестивалю. Територія любові, музики та свободи. Найкращим є те, що цей фестиваль абсолютно безкоштовний. Тож якщо ви бідний голодний студент – вам без сумніву сюди.

Коли: 8 – 12 липня
Де: поблизу Городка, Львівська область
Вартість: Безкоштовно
Офіційна спільнота: https://vk.com/woodstockua

5.Razomfest

Цікавим є те, що це не лише музичний фестиваль, а й дійство, якому вдалося прихистити під одним дахом книгу, музику та подорожі. Безліч хороших музикантів, спікерів та письменників. А ще ─ це чудова причина завітати до міста левів та кави.

Коли: 14 – 15 травня
Де: Львів
Вартість: 250 грн
Офіційна спільнота: https://vk.com/razomfest

6.Bereziv Bander Fest

Ще зовсім юний, але доволі перспективний фестиваль українського опору. Сюди їдуть ті, кому не байдуже на власні традиції, культуру та музику. Ті, кому не байдуже на майбутнє нації. А ще тут є зелені Карпати і унікальний гуцульський колорит. Чекаємо!

Коли: 15 – 17 липня
Де: с. Вижній Березів, Івано-Франківська область
Вартість: поки невизначено
Офіційна спільнота: https://vk.com/berezivbanderfest

7.Бандерштат

Улюбленому фестивалю всіх тру бандерівців цьогоріч вже 10 років! Десятки улюблених гуртів та цікавих спікерів. Багато драйву та неповторних емоцій, які зігріватимуть у холодних зимових маршрутках. Привід відвідати еклектичний Луцьк та містичну Волинь.

Коли: 5 – 7 серпня
Де: Луцьк
Вартість: 300 грн за 3 дні
Офіційна спільнота: https://vk.com/festbandershtat

8.Рок Булава

Фестиваль для тру рокерів. На вас чекає запальна музична програма : Роллікс, Моноліт, Cherry-Merry та інші. Три скажені дні у компанії рок’н’роллу та друзів – ну що може бути краще?

Коли: 17 – 19 червня
Де: Переяслав-Хмельницький
Вартість: 170 грн
Офіційна спільнота: https://vk.com/rock_bulava

9.Схід-рок

Вже вкотре тисячі українців прямують до східної столиці рок-музики – Тростянця. Круглий двір старовинної фортеці XVIII століття вміло поєднує дві кардинально різні епохи під одним фестивальним небом. Цей фестиваль – чудова альтернатива західняцьким рок-івентам, адже жителям східних та центральних областей тепер не потрібно витрачати багато часу та коштів на дорогу.

Коли: 27 – 28 серпня
Де: Тростянець, Сумська область
Вартість: 300 грн
Офіційна спільнота: https://vk.com/cxidpok

10.Atlas Weekend

Це унікальна можливість здійснити свої давні мрії і відвідати концерти як українських, так і закордонних виконавців. Як то кажуть, одним пострілом двох зайців. На цій грандіозній тусі року на вас чекатимуть гурти з Європи, Америки, Білорусії та Європи. Найвідоміший хедлайнер – американський гурт Apocalyptica.

Коли: 8-10 липня
Де: Київ
Вартість: 800 грн
Офіційна спільнота: https://vk.com/atlasweekend

На завершення скажу – подорожуйте, тусіть та відривайтесь! Колись ваші старі, вражені остеохондрозом, кістки подякують Вам за ці неймовірні дні та ночі, а онуки розповідатимуть, які в них були шалені дідусі та бабусі!

Автор: Юля Кіщук


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні