"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Курс на міжпланетну подорож

В статтю

«Коли знаєш, чого хочеш, кожна деталь у твоєму житті має значення. Коли знаєш, чого вартий, обираєш найкраще. Коли щось любиш, вчишся цінувати, бо ж тільки те, що цінуєш, приносить тобі справжню насолоду»…

Ця «до біса» банальна фраза, почута мимохідь в потоці рекламних роликів по телевізору, який вже давно працює лише для створення фону і усунення ефекту самотності, якось змусила задуматися про те, що насправді ми цінуємо в житті та якою буває насолода. Власне останню сміливо можна ділити на дві групи: «земна насолода» та «космічна насолода». Першу ми отримуємо досить таки часто, наприклад, коли з’їдаємо улюблену шоколадку, граємось з улюбленим псом, гуляємо з друзями, потрапляємо на так звані «вписки» та багато чого іншого. Частенько ми навіть не помічаємо цього. А другу людині можуть принести лише дві речі: хороший секс і хороша музика (а ще краще, коли вони поєднуються).

І ось буквально кілька днів тому у світ вийшов новий «генератор космічної насолоди» від гурту «SINOPTIK» – альбом із назвою «Interplanet Overdrive». Робота над платівкою тривала вже давно і нарешті 5-го квітня прихильники, які не потрапили на лайв-презентації, змогли оцінити довгожданий результат, котрий нарешті з’явився в мережі.

Сам гурт коментує реліз так: «Альбом – свого роду “road movie” про міжпланетну подорож. Цей шлях вартий того, щоб стати на нього. Фантастичні сни і жорстока реальність, сплетені в одне ціле, створюють щільний клубок з психоделії та гітарних рифів.»

З такою оцінкою залишається лише повністю погодитися та додати, що «Interplanet Overdrive» – це сім англомовних треків, які виконані у найкращих традиціях Psychedelic Rock та Stoner Metal. Вони здатні заполонити вас повністю і мимоволі відправити у міжпланетну подорож, де будуть незвичайні зупинки: «Mother Song», «White Cats», «Lazy Morning», «Brother», «Hail», «Crop Circles», «Interplanet Overdrive».

До речі, слід зазначити, що остання стала своєрідним посиланням на композицію «Interstellar Overdrive» успішного та всесвітньо відомого британського гурту «Pink Floyd». В певній мірі можна сказати, що це дуже символічно, бо ж презентація альбому відбулася перед від’їздом на світовий фінал Global Battle Of the Bands в Берліні, що ще раз підтверджує факт, що музичний та творчий потенціал хлопців на дуже високому рівні і в них є всі шанси стати кумирами мільйонів, як у свій час це зробили вищезгадані британці.

Власне цього ми їм і бажаємо, а також чекаємо ще більше робіт, які б вкотре довели всьому світові, що українська рок-сцена має що показати.

Отож, хто ще не встиг оцінити платівку, швиденько вмикаємо та переконуємося в моїх словах, а тим, хто вже прослухав всі треки, можу сказати лише одне: «Краще за прослуханий неперевершений альбом може бути лише цей альбом, прослуханий двічі!»

Ksen Darkness та команда Крок у ROCK

  • Tweet