"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Кумир – добрий приклад! Частина – 2

The view from the stage at Glastonbury

Вони – відомі українські музиканти, для яких відкриті всі сцени країни. У кожному місті вони мають своїх шанувальників. Їхні пісні у кожного з нас на вустах. З юних і безтурботних вони стали дорослими та мудрими. Це ті, хто уособлює справжню людину. І сьогодні на Вас очікує друга частина нашого топу кумирів, з яких можна брати приклад.

Тарас Чубай, гурт «Плач Єремії»

Тарас Чубай — не просто неординарна постать у сучасному музичному світі. Він позбавлений зайвої скромності та невпевненості. Створивши разом із Всеволодом Дячишиним у 90-х гурт «Плач Єремії», Тарас і не думав про те, аби спрямовувати команду на шлях поп-музики. Хіт гурту «Вона» демонструє долю цілого покоління українців. За вклад у розвиток української музики у 2008 році Тарасу присвоїли звання «Заслуженого артиста України». Проте навіть велика зайнятість у сфері музики не завадила йому стати хорошим чоловіком і батьком. Іноді він разом з дружиною влаштовує домашні концерти для своїх друзів та сім’ї. Отже, герой нашої рубрики – приклад не тільки талановитого музиканта, але й порядного сім’янина.

Тарас Тополя, гурт «Антитіла»

Увірвавшись у навушники українців у 2007 році піснею «Я не забуду першу ніч», гурт «Антитіла» й не подумав зупинятися. Маючи у своєму арсеналі 4 студійні альбоми, портфоліо з кліпів та багатотисячну армію шанувальників, хлопці ще встигають займатися волонтерською діяльністю. Тарас, займаючись творчістю та забезпечуючи родини, не забуває усіляко підтримувати й допомагати нашим захисникам у зоні АТО. За 2015 рік на волонтерську діяльність гурт виділив значну суму в більш ніж 5млн гривень. Як каже сам Тарас, він певен, що артист, який підтримує свій народ, завжди матиме шанувальників. Тож беріть приклад з Тополі та будьте людяними.

Сергій Присяжний, гурт «Мотор’ролла»

Ні, це не мобільний телефон, це назва гурту – «Мотор’ролла». Перший крок у музичну індустрію України команда зробила ще в далекому 1994 році. Хоча Сергій жив у російськомовній родині та навчався в російській школі, це аж ніяк не вплинуло на рішення дебютувати на сцені українською мовою. Примітним є те, що Сергій і сам вивчив солов’їну. Сергій Присяжний цінує вітчизняну музику й закликає всіх підтримувати українських, «своїх» виконавців, а не платити закордонним. Так, ставши співробітником хмельницької радіостанції, він керувався цією істиною, надаючи в ефірі перевагу українській музиці. Ви можете слухати західні пісні, щось запозичувати із західної культури, але не повинні забувати й цінувати своє, рідне. Це головна ідея, яку хоче донести до нас лідер гурту «Мотор’ролла».

Святослав Вакарчук, гурт «Океан Ельзи»

Як і наш попередній гурт, «Океан Ельзи» почав свій творчий шлях у 1994 році. Про їхні досягнення можна розповідати довго, а про їхнього лідера Святослава Вакарчука – ще довше. Не зважаючи на отримання звання «Заслуженого артиста України», Вакарчук не став пихатим, а активно долучився до громадської діяльності. Лідер гурту «Океан Ельзи» є послом доброї волі Програми Розвитку ООН для молоді в Україні. У 2009 році він став засновником фонду «Люди Майбутнього», який покликаний допомагати розвиватися талановитій молоді нашої країни. Його творчість у непрості для нашої держави часи ставала джерелом сил та натхнення для мільйонів людей, а молодь побачила в ньому людину, яка змогла б стати лідером країни. Своїм прикладом він показує, як мають виглядати справжні сини своєї Батьківшини.

Автор: Кір Болтков | Крок-у-Рок

  • Tweet