"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Біла Вежа. Луцьк

LdH4LC4GxGI
27 березня став довгоочікуваним днем для багатьох жителів мальовничого міста Луцьк. Сюди завітав гурт «Біла Вежа». Що ж цікавого було на концерті, і чи все було так, як очікувалось?

Так склалося, що спочатку виступ планувався на суботу (26 березня), але через траур у місті концерт перенесли на неділю. Великий респект хлопцям, адже частенько буває, що концерти просто скасовуються. Але зараз ми не про це.

Концерт, як завжди, розпочався пізніше запланованого часу. Але ж як все відбувалось! Перша пісня відразу ж полонила серця відвідувачів. Розпочали хлопці з нових романтичних пісень, і всі дівчатка відразу зрозуміли, що потрапили в правильне місце. Музикантам було настільки спекотно на сцені, що в перервах між піснями звучали пропозиції щодо того, щоб трішки оголитись, але на жаль чи то на щастя цього не відбулось, бо хто знає, чим все могло б закінчитись.

Повернімося до музики. Після пісні «Ти» (яка має найкоротшу назву серед тих, що є в гурту, хоча, можливо, колись вони напишуть ще й «Я») хлопці виконали саме ту, через яку і було організовано цей тур, – «Бути вільним» й побажали усім присутнім дослухатися до її гасла.

Для давніх шанувальників «Біла Вежа» виконали декілька пісень, які співав увесь зал. Думаю, всі здогадалися, що мова йде про «Поле троянд», «Те, що бачиш ти», «Зайві слова», «Ми не забули» та «Як тебе знайти». Але акцент вони зробили саме на нову творчость. На запитання, чому саме так і чому не прозвучали такі пісні, як «В’язень», «Біла вежа», «Чорний стяг» чи навіть «Володар доріг», хлопці відповіли так: «Гурт повинен розвиватися та шукати нове звучання, нові пісні. Ми не відмовляємось від старих композицій, але й робимо акцент на новому. Гурт повинен розвиватися, а якщо грати постійно те ж саме, цього прогресу не буде».

Публіці настільки сподобалися ці запальні романтичні хлопці, що їх аж двічі просили заспівати на біс. Завершили свій концерт піснею «Бути вільним», аргументувавши це так званою традицією.

В залі протягом усього концерту панувала гарна атмосфера, романтична музика єднала усіх закоханих і не тільки. Мало хто не кайфував від гітарних соло та голосу соліста. Хлопці пообіцяли, що ще не раз повернуться в Луцьк.

Автор: Іванка Панасюк

  • Tweet