"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Атмосферний та темний Drudkh

IpYFPL3Hg4k

Сьогодні мова піде про харківську Atmospheric Black Metal команду зі світовим ім`ям «Drudkh». Із санскриту їхня назва означає «ліс», а музика просякнута шаною до свого походження.

Відмінна риса та певна особливість гурту полягає у просторості, глибині та атмосферності музики. Вона буквально затягує у свій світ з перших секунд прослуховування. Вміння поєднати такий жанровий спів та музичне звучання з лірикою класичних українських поетів, таких як Тарас Шевченко та Ліна Костенко, вдавалося лише одиницям. Вже не кажучи про побудову цілих альбомів на таких текстах.

За час існування гурт додавав до своїх робіт навіть звуковий супровід з класичних українських фільмів. Усе це свідчить про прихильність музикантів до рідної країни та її творчого спадку. Так, починаючи з 2003 року було видано 10 повноформатних альбомів (останній з яких датується 2015-м роком та має назву «A Furrow Cut Short») та 2 EP.

Останнім творінням є неймовірний спліт – ЕР реліз гурту разом із легендарними норвежцями «Hades Almighty», офіційний вихід якого запланований на червень цього року. Один трек з майбутнього шедевру вже є у вільному для прослуховування доступі і має назву «Fiery Serpent». На його створення гурт надихнула творчість поета та письменника Володимира Свідзінського, який був репресований та вбитий радянською владою.

Сама пісня комбінує різкість, епічність мелодії та талант Black Metal виконання. У тексті описується дужість вогняної нечисті та страх, що вона несе колись спокійній нічній природі, нагадуючи про себе на землі, у воді, у небі та в горах. Й поступово відходить у небуття…

Цікаве, нове атмосферне виконання пісні, моральна й технічна підтримка норвезьких побратимів та, безумовно, посилена праця зробили пісню «Fiery Serpent» варту Вашої уваги та змушують нас чекати на новий «split-EP» цього літа. Запрошуємо підтримати гурт й на iTunes.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”

  • Tweet

Drudkh Fiery Serpent