Where Is Wendy?

0

Сьогодні я познайомлю Вас із незвичайним для української метал-сцени гуртом з файного міста Тернополя. Чому незвичайний? Тому що його учасники – лише дівчата.

Свій творчий шлях Where Is Wendy? розпочав весною 2013 року. Його засновниці, дві подруги Оксана (ударні) та Настя (бас-гітара), вирішили створити власний метал-гурт. Здавалося, що зібрати весь дівочий склад зі схожими музичними смаками неможливо, але помаленьку їм це вдалося, хоча дівчата досі в це не можуть повірити. Згодом до них приєдналися й інші учасниці: Мар’яна «Маня» – гітара, Галя – вокал, Надя – гітара.

Гурт зібраний, тепер можна подумати й над жанром, в якому грати. На перших репетиціях виходило не все, та й зараз далеко не все йде так, як хотілося б, але учасниці стараються та докладають максимум зусиль, щоб отримати якісний музичний продукт. Metalcore та Post-Hardcore – на цих двох жанрах зупинився їхній вибір.

У жовтні 2013 року з’явився перший результат довгих репетицій та порваних струн – сингл «Demons inside you». Рифи та брейк-даун (цікавий та досить нестандартний) притаманні метал-кору, приємний жіночий вокал, ненав’язливі партії соло-гітари – ось що Ви почуєте в цій пісні. У цілому, вийшла драйвова композиція з класною ритм-секцією. Цього ж місяця гурт дає свій перший виступ, який подарував незабутні враження його учасницям та їхнім слухачам.

У серпні 2014 році світ побачив дебютний EP «Forget everything». До альбому ввійшли 4 композиції: «Mistakes»,  «Drowning in Lies», «Йди Вперед» та «Forget Everything». Після прослуховування треків відчувається більша зіграність гурту та розвиток дівчат в інструментальному виконанні. З’явилася перша україномовна пісня, текст якої вчить Вас іти вперед та не зважати на перешкоди, які виникають на Вашому шляху, а існтруменальна частина з незабутнім та драйвовим рифом надасть Вам додаткової впевненості в цьому. «Тонеш у брехні, але я знаю, який ти всередині», – кажуть нам перші рядки пісні «Drowning in Lies»; «Не вчишся на помилках і постійно їх повторюєш – залишаєшся самотнім і кожен день стає рутиною, наповненою болем та стражданням», – це вже рядки з композиції «Mistakes»; «Скажи мені, що ти змінився, я точно знаю, що з тобою все добре», – слова заключної в альбомі «Forget Everything».

Згодом відбулися зміни в складі: Галя покидає гурт, і її місце займають дві нові вокалістки – Дана, яка відповідає за чистий вокал,  і Таня – екстрім, завдяки якому звучання пісень стає важчим та агресивнішим.

На початку 2015 року почалась активна концертна діяльність гурту, а в червні вийшов новий сингл – «Страх», у записі якого взяли участь нові вокалістки. Пісня починається ударною партією малого барабана та бас-бочки, до яких одночасно приєднується ритм-гітара та чистий вокал Дани, а скрім Тані дає «жару» під час брейк-дауну та кульмінаційного соло. А ще тут крута партія ритм-гітари під час приспіву.

Невдовзі після виходу пісні гурт покидає Надя, а в січні 2016 року – Дана.

Склад гурту:

d9PTSIWJAms

Зліва направо: Мар’яна “Маня” – гітара, Оксана – ударні, Дана – вокал (колишня учасниця), Таня – екстрім вокал, Настя – бас-гітара, Надя – гітара (колишня учасниця); Галя – вокал (колишня учасниця, нема на фото).

Цікавий, талановитий і головне, той, що хоче працювати на український сцені та розвиватися гурт. На заваді стають лише часті зміни в складі, як-от зараз, і крім репетицій додалося нове завдання – пошук тої «Венді», яка посяде місце вокалістки.

P.S. Дякую учасниці гурту Насті за співпрацю.

Автор: Роман Олексин | Крок у ROCK


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

5 Vymir – Скелі

Стрімко та нестримно розвиваючийся гурт «5 Vymir» минулого четверга запропонував широкому загалу прослухати і оцінити свою нову роботу під назвою «Скелі». Окрім того, пісня з`явилась ...