5 Vymir – Скелі

0

Стрімко та нестримно розвиваючийся гурт «5 Vymir» минулого четверга запропонував широкому загалу прослухати і оцінити свою нову роботу під назвою «Скелі». Окрім того, пісня з`явилась одразу із кліпом, чим приємно здивувала фанів.

Варто зазначити, що гурт не змінював своїм традиціям та зберіг у новому синглі ту іскру британського інді-року із додаванням усієї краси та ліричності української мови. Для такого роду музики нема кращої пори аніж осінь, саме тому хлопці не втратили своєї нагоди здивувати аудиторію, ну і звісно ж додати тцю прекрасну пісню до свого трек-лісту. Пряме потрапляння на радіо-хвилі країни говорить саме за себе – трек швидко набуває популярності.

«Ближче до землі і далі від ілюзій»

Музика й слова мають таке легке, неначе невагоме, наповнення. Тут йдеться про атмосферу осіннього міста, про сонце, що неначе усіми зусиллями намагається пробитись крізь хмари і подарувати краплину тепла, про дощі, ну і звісно ж – про кохання. Здавалося б йдеться про звичайні життєві, «земні», речі. Буденність наповнює життя людей цієї пори року, але все таки – завжди присутні приємні, неначе ілюзорні, моменти життя, на які так чекаєш, які допомагають відпочити морально. А паралельно з тим – життя супроводжує музика, яку іноді так хочеться увімкнути гучніше.

«Бо загубив тебе, давай шукати між пустель…»

Відеокліп до пісні знімався у Києві. У кадр потрапили і живописні береги Дніпра і пішохідний міст через нього і відомий фунікулер і Маріїнський парк. Професійність зйомки одразу кидається в очі, а інтрига тримається до самого кінця. Відміння робота.

Сюжет розповідає про хлопця, який біжить на побачення до своєї дівчини, немов шукаючи її. при цьому відбувається швидка зміна кадрів – камера охоплює як інші події з його життя, так і краєвиди. Або навіть прості деталі, які не завжди помітні оку. Питання кінцівки лишається відкритим, і як будь – яка хороша книга, дає простір для думки. Ми маємо можливість обміркувати побачене, провести дискусію. Немов перенісши частку тієї атмосфери у ролику до свого життя.

Загалом, великий об`єм роботи пророблено гуртом «5 Vymir». Відмінне виконання. Чекаємо на майбутні релізи та звершення.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”

Про Автора

Коментарі відсутні

Інтерв’ю з Widen спеціально для Крок у Rock.

Сьомого грудня вже вкотре Дніпропетровськ відвідали харизматичні хлопи з Харкова – гурт Widen. Вони відіграли окрім каверів на System Of A Down і свої композиції. ...