"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Рок-гурти без бас-гітариста

 

Досить часто доводиться чути, що рок-гурт має у своєму складі бас-гітариста чи гітариста. Типу без них ніяк. Не будемо судити чи правильне це рішення чи ні, але такі колективи існують і навіть популярні. Із світових можна згадати The White Stripes чи  Apocalyptica. В Україні є теж такі гурти. Про них далі і буде мова

Гурт SYMFOMANIA є представником нетиповим для України жанру sympho-rock. Але на цьому незвичайність гурту не закінчується. Всі учасники гурту-леді. І при цьому достатньо гарні. Але повернемось до музики. А сказати про неї є що. Як було не важко здогадатися гурт не використовує бас-гітару, а вся музика виконується за допомогою інструментів, які притаманні класичні музиці (арфа,альт,скрипка), клавіш і,звичайно,барабанів. Гурт виконую,як і авторські композиції, так і кавери на рок-хіти. Тому любителі симфо-року можуть сміливо доставляти цей гурт у свій плейлист.


А ось наступний наш гурт Zapaska “працює” в іншому стилі. Дует з Кам’янця-Подільського грає акустичний інді-поп. Гурт використовує гітари, баян,калімбу, усну гармоніку, дудуку. За час існування наші герої встигли виступити на багатьох українських і закордонних фестивалях та зібрати невелику, але міцну армію фанів нової, цікавої і оригінальної музики.


А ось наступний інді-проект Один в каное встиг підкорити вже тисячі українців і схоже, зупинятися,не збирається. Незважаючи на використання лише гітари і перкусії, музика гурту здатна передати багато емоцій – від суму до щирої радості. А ще тексти пісень наповнені щирістю й теплом, чого так бракує в такій холодній весні, як зараз.


Наступним буде позитивне жіноче тріо Panivalkova вокалістами є одночасно всі три учасниці. І як Ви вже могли зрозуміти,ні бас-гітари, ні гітари дівчата не використовують. Їхньою “зброєю” є клавіші і барабани. А ще чудовий настрій, які вони несуть. Panivalkova є прекрасним гуртом для того, щоб розслабитися і налаштуватися на позитив. Раджу з ними бути обережними- музика гурту викликає звикання.


І на завершення, пропоную Вам незвичайний проект з нестандартною назвою ДахаБраха, який грає в такому цікавому стилі, як етно-хаус і , цим самим,  намагається з зберегти традиційну українську музику, додавши їй драйв і нове цікаве звучання. Музичний проект використовує такі інструменти: віолончель, басовий барабан,джембе, жалійка, флейта, бугай, акордеон, фортепіано, укулеле,дарбука, акордеон та деякі інші.

Автор: Роман Мельник
Ось такий цікавий вийшов список. Приємного прослуховування.
 Музику гурту важко пояснити, краще раз почути і побувати на концерті. Раджу для тих, хто хоче спробувати щось нове і цікаве

  • Tweet