DEF/LIGHT

0

Шанувальники важкого року, напевно, ви чули музику таких гуртів, як Immortal, Dimmu Borgir, Dissection, Bathory, Venom, Death та інші. А чи знаєте ви хороші українські гурти в такому стилі?

Сьогодні я розповім про гурт, який вартий вашої уваги, – DEF/LIGHT. Хлопці почали займатися цим проектом у 1997 році в Дніпропетровську, але в їх творчості було декілька перерв.

Музиканти виконують свої пісні в стилі black/deathmetal.

«Після того, як бог помер, він залишив тобі біль, страх і страждання,» – цитата з пісні «Mercul’s Dream», яка входить до альбому «HATEFORHATEONE».

Бути музикантом означає повністю присвячувати  своє життя музиці, залишати частинку себе в кожній ноті і слові свого творіння. Відчувається, що ця команда по-справжньому віддана своєму проекту й старається вкласти всю енергію у власні композиції. В піснях цього гурту велику роль відіграє охоплення таких тем, як свобода, розвиток, особистість, опір тоталітаризму, церкві та владі.  Кожна пісня альбому «HATEFORHATEONE» змушує задуматись над плинністю життя і часу, адже він наскрізь просочений усіма цінностями цього колективу.

Альбом «HATEFORHATEONE» включає в себе такі композиції:

  1. GinnFromtheAbyssmalThroath
  2. MySacrifice
  3. BrokenFingers
  4. LonelyShift (7000000 stars)
  5. Mercul’sDream
  6. Fortune
  7. EvilOne
  8. SearMe X666 (MDB cover)

Слухаючи цю музику, важко залишатися байдужим – ти можеш або категорично не сприймати їх, або ж навпаки обожнювати. Якщо ж тобі, як і нам, подобається, то вмикай і насолоджуйся гідною українською музикою, у якій присутнє все: від чудових рифів на гітарі й запальних барабанних ритмів до якісного гроулу фронтмена.

Звучання – це те, що не можна не зауважити. Використання тремла на гітарі й барабанах вражають, цікаві збивки вдало доповнюють звучання бас-гітари, а вокал Авеля вартий окремої уваги. Надзвичайно потужний голос, гроул настільки низький, що складається враження, ніби перша октава “пішла в мінуси”, і саме це надає композиції закінченості.

Цей гурт буде цікавий не лише нам, а й нашим друзям з-за кордону, адже хлопці виконують свої пісні на якісному рівні, володіючи хорошою англійською.

Отже, можемо зробити висновок, що цей гурт є одним з небагатьох колективів, що грають у цьому жанрі. DEF/LIGHT не просто виконують свої пісні, а й вкладають у власні творіння частинку себе.

Аня Козлюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Між двох вогнів

Агов, металісти! Час радіти та добряче трясти своїми патлами! Бо відбулась чудова подія – вихід третього студійного альбому, який випустили відомі та багатьма улюблені представники ...